Wybierz kategorię

Konferencje Practical Events – dlaczego warto wziąć udział?

Doświadczenie

Od 2015 roku zorganizowaliśmy blisko 100 wydarzeń branżowych. Gościliśmy wyższą kadrę menedżerską z ponad 1 000 różnych, czołowych firm w Polsce. Naszym celem jest wzrost kompetencji pracowniczych i wymiana doświadczeń. Nasze konferencje to przede wszystkim miejsce spotkań, których zadaniem jest inspiracja nowymi rozwiązaniami lub sprawdzonymi praktykami.

Pomysłodawcy

Program konferencji jest istotą udanego wydarzenia, dlatego prelegenci odpowiedzialni są za content i przedstawione zagadnienia, aby pokazać najświeższe, faktyczne i możliwe wyzwania rynku. Prelegenci to pracownicy dużych organizacji, którzy na co dzień pełnią funkcję menedżerskie lub są ekspertami w swojej dziedzinie. To bez wątpienia praktycy, którzy dzielą się z uczestnikami autorskimi rozwiązaniami i pomysłami.

Wizja

Pomysł na organizacje konferencji jest bardzo ważny. Dynamika rynku zwiększa potrzeby pracowników na nowe kwalifikacje i umiejętności. Tradycyjne sposoby pozyskiwania wiedzy bardzo często zastępowane są nowoczesnymi metodami, dlatego tak ważne jest aby wszystkie konferencje dopasowane były do potrzeb pracowników. Naszym celem jest dostosowanie formuły, miejsca, a nawet interaktywności i dynamiki wydarzenia do uczestniczących w niej pracowników. Każda konferencja jest inna i stanowi autorski pomysł zarówno pracowników jak i współpracujących z nami prelegentów. Cykl Kolba, warsztaty interaktywne, wydarzenie w plenerze, business case, panele dyskusyjne, a nawet escpe room – jesteśmy elastyczni i przygotowani na potrzeby uczestników.

Rekomendacje

Cieszymy się dobrą opinią klientów. Dziękujemy za każde dobre słowo i feedback pokonferencyjny. Otrzymaliśmy ogrom rekomendacji od uczestników naszych wydarzeń. Dzięki temu mamy pewność, że nasze pomysły i ich realizacja jest doceniana oraz pozytywnie odbierana. To nasza siła napędowa, aby wydarzenia były jeszcze lepsze!  Konferencje odwiedziło mnóstwo zadowolonych klientów – Sprawdź nasze rekomendacje – tutaj. 

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link