Zarejestruj się

E-learning na podstawie STORYLINE 3

Warsztat jest oparty na popularnym narzędziu do tworzenia szkoleń wirtualnych: Articulate Storyline 3. W ciągu dwóch dni każdy z uczestników stworzy swoje szkolenie przechodząc przez podstawowe funkcje programu Articulate Storyline 3. Godne uwagi jest to, że warsztat będzie wspierany licznymi ćwiczeniami i wiedzą w zakresie metodologii i andragogiki. Uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć przyjazne dla odbiorców szkolenia nie poświęcając na to wielu godzin pracy. Wspólnie przygotujemy plik startowy na podstawie, którego każdy uczestnik będzie mógł tworzyć inne szkolenia w przyszłości. Warsztat poprowadzi dwóch trenerów a liczba uczestników jest ograniczona do maksimum 15 osób, dlatego z pewnością każdy otrzyma odpowiedź i indywidualne wskazówki.

Szkolenie 2 dniowe

Ilość osób: do 15 osób

3 – 4 KWIETNIA 2019

18 – 19 czerwca 2019
10 – 11 września 2019
10 – 11 grudnia 2019

Siedziba Firmy Practical Events 

Grójecka 194, Warszawa

Profil uczestnika

Przede wszystkim dla każdego kto pracuje w dziale szkoleń i stoi przed wyborem ścieżki dalszego rozwoju w zakresie szkoleń, ale także dla początkujących freelancerów. „Świat e-learningu” stale się rozrasta a szkolenia wirtualne wypierają tradycyjne formy stacjonarne. Dlatego warsztat adresujemy do wszystkich, którzy chcą tworzyć efektywne e-szkolenia i pragną zwiększyć umiejętności korzystania z Articulate Storyline 3.

Reasumując – korzyści dla uczestnika:

  • zweryfikuje dotychczasową wiedzę i umiejętności
  • pozna program Articulate Storyline 3 i nauczy się korzystać z podstawowych funkcji
  • pozna zagadnienia z zakresu metodyki e-learning i andragogiki
  • dobierze odpowiednią metodykę do zakresu co zwiększy skuteczność nauki odbiorców szkolenia
  • będzie potrafił stworzyć swoje pierwsze e-szkolenie
  • indywidualne wsparcie 2 trenerów w trakcie szkolenia i z pewnością po nim

Cena netto

1895 PLN+23% VAT / 1 os.

 

 

 

Marta Burda Styś

 

Marta Burda – Styś

Aktualnie pracuję na stanowisku Eksperta ds. e-learningu w Alior Banku, co oznacza nie tylko prace stricte deweloperskie, ale też współpracę z ekspertami merytorycznymi, tworzenie koncepcji graficznych, i nie tylko. Podczas tworzenia e-szkolenia staram się dać upust moim pedagogicznym zapędom, w końcu z wykształcenia jestem anglistką (a to zobowiązuje!). W szkolnictwie tradycyjnym nie wyszło, ale dzięki temu mogę pokazywać rzeszom ludzi, że e-learning nie gryzie. Przede wszystkim sama znajomość narzędzia nie spowoduje, że człowiek od razu zostanie dobrym e-learningowcem. Dlatego znajomość zagadnień z obszaru metodyki e-szkoleń oraz andragogiki są kluczowe, aby sprostać wymaganiom dzisiejszego użytkownika. I z pewnością właśnie to będę się starała przekazać podczas szkolenia.

 

 

Karol Kłyciński

 

Karol Kłyciński

Z branżą e-szkoleniową jestem związany od 2009 r. Pracowałem zarówno po stronie firmy e-szkoleniowej jak i po stronie klienta. Aktualnie zarządzam zespołem szkoleń elektronicznych w Alior Banku, który zajmuje się projektowaniem i budową e-szkoleń. Moje motto: „Robimy jakość, a nie jakoś”. Przede wszystkim stawiam na nowe technologie i narzędzia.

 

 

 

storylineMagdalena Muszyńska

tel. 799 896 619

e-mail: magdalena.muszynska@practicalevents.pl

 

 

Wywiady na temat E-learningu

Cena netto

1895 PLN+23% VAT / 1 os.

REJESTRACJA

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

Nowe szkolenie

close-link