Zarejestruj się

E-learning na podstawie Articulate Storyline 3

W trakcie warsztatu przećwiczymy podstawowe funkcjonalności popularnego narzędzia do tworzenia treści e-learningowych: Articulate Storyline 3. Warsztat pozwoli Ci tworzyć przyjazne dla odbiorcy szkolenia, jednocześnie pracując mądrze i efektywnie wykorzystując moc Storyline.

Celowo ograniczyliśmy liczbę miejsc do maksimum 15, dlatego z pewnością każdy otrzyma odpowiedź na zadane pytanie i indywidualne wskazówki. Godne uwagi jest to, że oprócz poznania narzędzia, warsztat zawiera wstęp do badania potrzeb w organizacji.

Szkolenie 2-dniowe

Ilość osób: do 15 osób

8-9.06.2020 – Warszawa

Lokalizacja: Warszawa – Centrum Żoliborz Pl. Inwalidów 10

Profil uczestnika

Przede wszystkim dla każdego kto pracuje w dziale szkoleń i stoi przed wyborem ścieżki rozwoju, ale także dla początkujących freelancerów. „Świat e-learningu” stale się rozrasta i doskonale uzupełnia tradycyjne formy szkoleniowe. Dlatego warsztat adresujemy do wszystkich, którzy chcą tworzyć jakościowe e-szkolenia i chcą osiągnąć ten cel za pomocą Articulate Storyline 3.

Reasumując – korzyści dla uczestnika:

 • omówienie podstawowych zagadnień tworzenia e-szkoleń,
 • wstęp do badania potrzeb w organizacji,
 • przećwiczenie podstawowych funkcjonalności popularnego narzędzia do tworzenia treści e-learningowych: Articulate Storyline 3,
 • utworzenie pierwszego e-szkolenia.

Cena netto

1295 PLN+23% VAT / 1 os.

dla 2 i kolejnej osoby 10% rabatu

W cenie:
– bufet kawowy,
– lunch,
– materiały szkoleniowe,
– certyfikat.

Opłata za szkolenie będzie pobierana
od uczestników po potwierdzeniu grupy.

 1. Wprowadzenie do Articulate Storyline 3
 2. Filozofia działania Articulate Storyline 3 i zapoznanie z interfejsem aplikacji
 3. Zasady pracy i przegląd podstawowych narzędzi
 4. Tworzenie projektu
 5. Dodawanie treści
 6. Interakcje, warstwy i stany – jakie interaktywności można przygotować w programie Articulate Storyline 3
 7. Triggery i zmienne
 8. Audio, animacje i video
 9. Tworzenie i zarządzanie quizami – jakie quizy można przygotować w programie Articulate Storyline 3
 10. Nagrywanie i publikowanie
 11. Ciekawe rozwiązania do zastosowania w kursach
 12. Przygotowanie kursu e-learningowego z zastosowaniem programu Articulate i innych narzędzi autorskich
 13. Przygotowanie fragmentu kursu e-learningowego z zastosowaniem omawianych w trakcie szkolenia rozwiązań na podstawie prototypu kursu, w formacie PowerPoint, a także skryptu do ekranów szkoleniowych w wersji roboczej

Dorota Borowiecka, Młodszy Specjalista ds. Elektronicznych Rozwiązań

W Państwa szkoleniu szczególnie podobała mi się postawa trenerów i umiejętność przekazania wiedzy. Dowiedziałam się jakie funkcje posiada Storyline, do czego można wykorzystać poszczególne opcje systemowe. Jasno zostały omówione narzędzia, przyciski, animacje wraz z informacją jak je stosować w tworzeniu szkoleń e-learningowych. Dzięki temu poznałam program jakim jest Storyline i mogę pracować na nim i wykorzystywać jego funkcje samodzielnie bez większej pomocy współpracowników. To na co jeszcze zwróciłam uwagę i było dla mnie cenną informacją to omówienie działania e-learningu w firmie i jego odbioru przez użytkowników. Podczas szkolenia zostały mi zaprezentowane przykłady e-szkoleń i pokazany efekt końcowy jaki można uzyskać dzięki możliwością Storyline’a.

Jedyna rzecz jaką zmieniłabym to wydłużenie czasu szkolenia, ponieważ było ono dosyć intensywne i wymagało dużego skupienia przez 8 godzin w ciągu dwóch dni.

Ogólnie szkolenie oceniam jako przydatne i mogę śmiało powiedzieć niezbędne do rozpoczęcia pracy w Storylinie. Zdecydowanie polecam to szkolenie innym, którzy rozpoczynają prace z tym narzędziem lub chcą poszerzyć swoją wiedzę.

 

Blanka Cichaczewska, Trener Systemowy

Szczególnie mi się podobało i przyda mi się w codziennej pracy:

• to jak praktycznie korzystać z Articulate Storyline – wiele rzeczy robię teraz szybciej i w prostszy sposób, dzięki temu skróciło to czas realizacji zadań.

• nowatorska wiedza na temat stylów uczenia się i tego jak ludzie podchodzą do e-learningów.

• mnóstwo przykładów jak projetować e-learningi.

• trenerzy podali mnóstwo inspiracji, które można znaleźć w internecie (blogów, podcastów, e-booków)

Szczerze mówiąc nie potrafię wskazać czegoś co należało by poprawić, może czas trwania szkolenia wydłużyć do 3 dni, ponieważ szkolenie było bardzo intensywne.

Ogólnie szkolenie oceniam jako zrealizowane na najwyższym poziomie. Szkolenie zaprojektowane w przemyślany sposób, zawierało część metodyczna jak i praktyczne korzystanie z narzędzia. Trenerzy to ludzie z doświadczeniem i pasją. Chętnie odpowiadali na wszystkie pytania i udzielali wskazówek. Uczestniczenie w tym szkoleniu było dla mnie wielką przyjemnością, polecam każdemu kto zaczyna swoją przygodę z tworzeniem e-learningów.

 

Piotr Cyra

Absolwent Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie o specjalności Informatyka w Technologii Materiałów. Związany z projektowaniem szkoleń e-learning od 2008 roku. 11 lat pracy z setkami projektów e-learnigowych dla największych klientów korporacyjnych w Polsce i na świecie. Szkolenia on-line, które przygotował, ukończyło ponad 100 000 osób. Pierwszy kontakt z e-learningiem rozpoczął z liderem w branży e-learning firmą MyNetwork jako Specjalista ds. multimediów. Obecnie pracuje w międzynarodowej grupie zajmującej się ubezpieczeniami. Jako Specjalista ds. szkoleń e-learningowych i zarządzania wiedzą ma styczność z wieloma obszarami dotyczącymi szkoleń on-line. W codziennej pracy zajmuje się projektowaniem szkoleń e-learning, pigułek wiedzy i innych materiałów multimedialnych oraz administracją platformy edukacyjnej. Prywatnie entuzjasta nowych technologii, zdalnego nauczania oraz zapalony cyklista.

Cena netto

1295 PLN+23% VAT / 1 os.

dla 2 i kolejnej osoby 10% rabatu

W cenie:
– bufet kawowy,
– lunch,
– materiały szkoleniowe,
– certyfikat.

Opłata za szkolenie będzie pobierana od uczestników po potwierdzeniu grupy.

biuro obsługi klienta

Biuro Obsługi Klienta

tel. 737 463 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 

REJESTRACJA

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link