Zarejestruj się

E-learning na podstawie STORYLINE 3: Wprowadzenie wraz z elementami metodyki i badania potrzeb

W trakcie warsztatu poznamy i przećwiczymy podstawowe funkcjonalności popularnego narzędzia do tworzenia treści e-learningowych: Articulate Storyline 3. Warsztat pozwoli Ci tworzyć przyjazne dla odbiorcy szkolenia, jednocześnie pracując mądrze i efektywnie wykorzystując moc Storyline.

W ciągu 2 dni zgłębimy tajniki narzędzia, co będzie możliwe dzięki dwójce trenerów. Celowo ograniczyliśmy liczbę miejsc do maksimum 15, dlatego z pewnością każdy otrzyma odpowiedź na zadane pytanie i indywidualne wskazówki.

 

Godne uwagi jest to, że oprócz poznania narzędzia, warsztat zawiera informacje z zakresu metodyki e-szkoleniowej oraz wstęp do badania potrzeb w organizacji. Sama znajomość Storyline nie powoduje, że stworzone przez dewelopera szkolenie jest efektywne. Bycie dobrym e-learningowcem to znacznie bardziej skomplikowana sprawa. Na szczęście nasi trenerzy to ludzie z pasją, którzy lubią dzielić się wiedzą i chętnie podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami w zakresie wszystkiego co dotyczy e-learningu.

Szkolenie 2 dniowe

Ilość osób: do 15 osób

18 – 19 czerwca 2019
10 – 11 września 2019
10 – 11 grudnia 2019

Triton Park, Grójecka 194, Warszawa

Profil uczestnika

Przede wszystkim dla każdego kto pracuje w dziale szkoleń i stoi przed wyborem ścieżki rozwoju, ale także dla początkujących freelancerów. „Świat e-learningu” stale się rozrasta i doskonale uzupełnia tradycyjne formy szkoleniowe. Dlatego warsztat adresujemy do wszystkich, którzy chcą tworzyć jakościowe e-szkolenia i chcą osiągnąć ten cel za pomocą Articulate Storyline 3.

Reasumując – korzyści dla uczestnika:

 

·        Nauczysz się korzystać z podstawowych funkcji programu: Articulate Storyline 3

·        Poznasz podstawowe zagadnienia z zakresu metodyki e-szkoleniowej i andragogiki

·        Będziesz potrafił stworzyć swoje pierwsze e-szkolenie

·        Zaczniesz badać potrzeby szkoleniowe, co zwiększy skuteczność edukacji pracowników w Twojej organizacji

·        Otrzymasz Indywidualne wsparcie 2 trenerów w trakcie szkolenia i po nim

Cena netto

1295 PLN+23% VAT / 1 os.

dla 2 i kolejnej osoby 10% rabatu

 

 

 

Marta Burda Styś

 

Marta Burda – Styś

Aktualnie pracuję na stanowisku Eksperta ds. e-learningu w Alior Banku, co oznacza nie tylko prace stricte deweloperskie, ale też współpracę z ekspertami merytorycznymi, tworzenie koncepcji graficznych, i nie tylko. Podczas tworzenia e-szkolenia staram się dać upust moim pedagogicznym zapędom, w końcu z wykształcenia jestem anglistką (a to zobowiązuje!). W szkolnictwie tradycyjnym nie wyszło, ale dzięki temu mogę pokazywać rzeszom ludzi, że e-learning nie gryzie. Przede wszystkim sama znajomość narzędzia nie spowoduje, że człowiek od razu zostanie dobrym e-learningowcem. Dlatego znajomość zagadnień z obszaru metodyki e-szkoleń oraz andragogiki są kluczowe, aby sprostać wymaganiom dzisiejszego użytkownika. I z pewnością właśnie to będę się starała przekazać podczas szkolenia.

 

 

Karol Kłyciński

 

Karol Kłyciński

Z branżą e-szkoleniową jestem związany od 2009 r. Pracowałem zarówno po stronie firmy e-szkoleniowej jak i po stronie klienta. Aktualnie zarządzam zespołem szkoleń elektronicznych w Alior Banku, który zajmuje się projektowaniem i budową e-szkoleń. Moje motto: „Robimy jakość, a nie jakoś”. Przede wszystkim stawiam na nowe technologie i narzędzia.

 

 

Dorota Borowiecka, Młodszy Specjalista ds. Elektronicznych Rozwiązań

W Państwa szkoleniu szczególnie podobała mi się postawa trenerów i umiejętność przekazania wiedzy. Dowiedziałam się jakie funkcje posiada Storyline, do czego można wykorzystać poszczególne opcje systemowe. Jasno zostały omówione narzędzia, przyciski, animacje wraz z informacją jak je stosować w tworzeniu szkoleń e-learningowych. Dzięki temu poznałam program jakim jest Storyline i mogę pracować na nim i wykorzystywać jego funkcje samodzielnie bez większej pomocy współpracowników. To na co jeszcze zwróciłam uwagę i było dla mnie cenną informacją to omówienie działania e-learningu w firmie i jego odbioru przez użytkowników. Podczas szkolenia zostały mi zaprezentowane przykłady e-szkoleń i pokazany efekt końcowy jaki można uzyskać dzięki możliwością Storyline’a.

Jedyna rzecz jaką zmieniłabym to wydłużenie czasu szkolenia, ponieważ było ono dosyć intensywne i wymagało dużego skupienia przez 8 godzin w ciągu dwóch dni.

Ogólnie szkolenie oceniam jako przydatne i mogę śmiało powiedzieć niezbędne do rozpoczęcia pracy w Storylinie. Zdecydowanie polecam to szkolenie innym, którzy rozpoczynają prace z tym narzędziem lub chcą poszerzyć swoją wiedzę.

 

Blanka Cichaczewska, Trener Systemowy

 

Szczególnie mi się podobało i przyda mi się w codziennej pracy:

•             to jak praktycznie korzystać z Articulate Storyline – wiele rzeczy robię teraz szybciej i w prostszy sposób, dzięki temu skróciło to czas realizacji zadań.

•             nowatorska wiedza na temat stylów uczenia się i tego jak ludzie podchodzą do e-learningów.

•             mnóstwo przykładów jak projetować e-learningi.

•             trenerzy podali mnóstwo inspiracji, które można znaleźć w internecie (blogów, podcastów, e-booków)

Szczerze mówiąc nie potrafię wskazać czegoś co należało by poprawić, może czas trwania szkolenia wydłużyć do 3 dni, ponieważ szkolenie było bardzo intensywne.

Ogólnie szkolenie oceniam jako zrealizowane na najwyższym poziomie. Szkolenie zaprojektowane w przemyślany sposób, zawierało część metodyczna jak i praktyczne korzystanie z narzędzia. Trenerzy to ludzie z doświadczeniem i pasją. Chętnie odpowiadali na wszystkie pytania i udzielali wskazówek. Uczestniczenie w tym szkoleniu było dla mnie wielką przyjemnością, polecam każdemu kto zaczyna swoją przygodę z tworzeniem e-learningów.

biuro obsługi klienta

Biuro Obsługi Klienta

tel. +48 533 348 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 

Wywiady na temat E-learningu

Cena netto

1895 PLN+23% VAT / 1 os.

REJESTRACJA

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

Nowe szkolenie

close-link