Zarejestruj się

Radzenie sobie ze stresem w pracy i wypaleniem zawodowym

06.03.2020 – Warszawa

Godziny: 9:00 – 17:00

Lokalizacja: Warszawa – Centrum Żoliborz Pl. Inwalidów 10

440 zł netto + VAT
(541,20 zł brutto)

Pobieramy opłatę za udział w szkoleniu po potwierdzeniu grupy

W cenie:
– materiały szkoleniowe,
– bufet kawowy,
– lunch,
– certyfikat potwierdzający udział w kursie.

Szkolenie ma formę przede wszystkim warsztatową  z aktywnym udziałem uczestników. W trakcie szkolenia wykorzystywane są następujące narzędzia szkoleniowe:

 • krótkie prezentacje trenera
 • prezentacje uczestników
 • mnóstwo dyskusji
 • dyskusja moderowana
 • burza mózgów
 • autorefleksja uczestników
 • kwestionariusze samooceny
 • analiza przypadków modelowych dla omawianego tematu oraz  przypadków z życia zawodowego uczestników
 • scenki w parach w układach: uczestnik/uczestnik,  scenki w trójkach, wraz z ich szczegółowym omówieniem
 • szczegółowa analiza przyczyn osiągniętych rezultatów zarówno sukcesów jak i niezrealizowanego celu
 • cykl Kolba

 

Przez cały warsztat feedback ze strony trenera ma charakter wspierający i motywujący. Trener i uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z automotywacją, budowaniem i wzmacnianiem swojej pozycji, autorytetu i postrzegania przez innych w środowisku zawodowym. Na podstawie pracy warsztatowej wypracowywane są mocne strony uczestników i obszary do ich rozwoju.

 • Dlaczego warto wziąć udział (korzyści dla uczestników) ?

  Podczas realizacji szkolenia stawiane są następujące cele jako niezbędne do realizacji:

  • identyfikacja, zrozumienie istoty oraz narzędzi służących efektywnego budowania własnej pozycji
  • wykorzystanie zdobytej w tym zakresie wiedzy w praktyce, szczególnie w sytuacjach trudnych w środowisku zawodowym
  • poznanie, zrozumienie istoty oraz narzędzi służących wartościowej automotywacji
  • nabycie umiejętności rozpoznawania i radzenia sobie z wypaleniem zawodowym i zmęczeniem w środowisku pracy
  • rozpoznanie osobistych motywatorów i osobistego motywacyjnego DNA umiejętne odróżniania przekonań i nawyków od kompetencji i faktów
   

 • Profil uczestnika, czyli dla kogo jest to szkolenie ?

  Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich osób, którym zależy na rozbudzeniu własnej motywacji, rozwoju umiejętności radzenia sobie ze stresem w życiu zawodowym oraz osobistym a także nauczeniu się przeciwdziałania z wypaleniem zawodowym. Dla menedżerów chcących zapobiegać negatywnym skutkom przemęczenia zawodowego i stojących na straży równowagi między życiem prywatnym a zawodowym.  Dla wszystkich coachów i trenerów personalnych oraz HR BP których zadaniem jest wsparcie pracowników w ich codziennych zadaniach. Dla osób które ze względu na pełnione funkcje posiadają większy wolumen odpowiedzialności co przekłada się na ogromny stresem i pęd życia.

 • O nas

  Od 2015 roku zorganizowaliśmy blisko 100 wydarzeń branżowych. Gościliśmy wyższą kadrę menedżerską z ponad 1 000 czołowych firm w Polsce. Na nasze wydarzenia zarejestrowaliśmy łącznie 2000 osób. Naszym celem jest wzrost kompetencji pracowniczych i wymiana doświadczeń. Nasze konferencje to przede wszystkim miejsce spotkań, których zadaniem jest inspiracja nowymi rozwiązaniami lub sprawdzonymi praktykami.

 • Program szkolenia

  Moduł 1. Automotywacja. Wartości. Stawianie celów.

  – Definicja Automotywacji
  – Jak działa automotywacja?
  – Mój świat wartości
  – Stawianie celów – cechy dobrze sformułowanych celów

  Moduł 2. Priorytety. Planowanie.

  – Efektywność zawodowa a skuteczność – Drucker
  – Macierz Einsenhowera
  – Metoda 5 kroków
  – Planowanie

  Moduł 3. Stres. Zjawisko wypalenia zawodowego.

  – Jakim kieruję się wzorem zachowań – osobowość typu A czy B? – analiza
  – Jak radzić sobie ze stresem?
  – Wypalenie zawodowe – symptomy
  – Etapy wypalenia zawodowego
  – Kto jest najbardziej narażony?
  – Przeciwdziałanie wypaleniu w praktyce

 • Prelegent

  Izabela Kielczyk

  Psycholog biznesu, trener, certyfikowany coach wyższej kadry managerskiej. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej przy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie Wydziału Psychologii Społecznej, certyfikowany coach International Coaching Community (ICC), członek Samorządu Zawodowego Psychologów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, wiceprezes Zarządu Ypsilon Media – agencji kreacji wizerunku biznesowego; twórca i kierownik Pracowni Psychoterapii w Warszawie, która specjalizuje się w rozwoju osobistym, life coachingu i psychoterapii. Psycholog z zamiłowania i z wykształcenia chętnie zapraszany na wywiady przez media.

  Kim jestem?
  Przede wszystkim: człowiekiem. Czasem lepszym, czasem gorszym – jak każdy z nas. Lubię filozoficzne dyskusje, nowe wyzwania i jazdę na nartach; naprawdę szybką jazdę. Ciągnie mnie do świata, innych kultur i innych punktów widzenia, ale lubię też chwilę spokoju, gdy przed snem czytam dobrą książkę. Cenię autentyczność i staram się ją przekładać na relacje zawodowe i osobiste; dlatego na sesjach każdemu daję możliwość bycia dokładnie tym, kim jest, szukając jego autentycznych zachowań, nawyków i dopasowując do nich styl pracy.
  Gdzieś pomiędzy nowymi doświadczeniami, a ciszą refleksji szukam wyzwań innych, niż zawodowe; dlatego ukończyłam kursy teatralne i szykuję się do wystawienia własnej sztuki. Uczę się akceptowania własnych ograniczeń, ale też maksymalnego wykorzystywania możliwości. Energia i poczucie humoru świetnie w tym pomagają, dlatego uczę siebie i innych nie przejmowania się drobiazgami i skupienia na konkretnej, jasno wytyczonej ścieżce. Aha; lubię też sport, zwłaszcza wspinaczkę skałkową po stromych ściankach i balansowanie nad przepaściami; kocham Dolomity! I znów; dla równowagi, doceniam włoskie „dolce far niente”, czyli słodkie nic nierobienie. Włochy to zresztą mój ulubiony – poza Polską – kraj. Podróżuję do niego po spontaniczność, luz i zabawę; Włochy to idealna odskocznia od ciągłego biegu.
  W pracy łączę doświadczenie przedsiębiorcy z wykształceniem psychologa. Doskonale znam bolączki osób prowadzących przedsiębiorstwa. Swoją pierwszą firmę założyłam od razu po studiach; realizowaliśmy szkolenia dla korporacji. Wówczas zajmowałam się w niej prawie wszystkim; od księgowości po kontrakty, poznając prace na różnych poziomach. Obecnie jestem właścicielem m.in. placówki psychologicznej zatrudniającej 15 specjalistów oraz agencji kreującej wizerunek biznesmenów – Ypsilon Media sp. z o.o. Eksperymentując, inwestowałam np. w firmę z branży spożywczej. Doskonale znam realia przedsiębiorczości – również te negatywne: likwidację firmy czy pogrzebanie nierokujących pomysłów biznesowych. Tak: porażki bolą, ale to na nich uczymy się dużo i szybko.
  Dbając o własny wizerunek wypowiadałam się m.in. dla tygodnika Polityka, Gazety Wyborczej, Newsweeka, TVN 24; TVN BiS. Serdecznie zapraszam do współpracy; znam i psychologię i biznes, szybko więc znajdziemy elementy, których poprawa może się przełożyć w jeden tylko sposób: na Państwa sukces zawodowy lub osobisty.

06.03.2020 – Warszawa

Godziny: 9:00 – 17:00

Lokalizacja: Warszawa – Centrum Żoliborz Pl. Inwalidów 10

440 zł netto + VAT
(541,20 zł brutto)

Pobieramy opłatę za udział w szkoleniu po potwierdzeniu grupy

W cenie:
– materiały szkoleniowe,
– bufet kawowy,
– lunch,
– certyfikat potwierdzający udział w kursie.

Zarejestruj się,
zanim zrobią to inni !

REJESTRACJA

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

Masz pytanie odnośnie szkolenia ?
Skontaktuj się z nami !

BOK

tel. 737 463 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link