Zarejestruj się

——

Praktyczny MS Project

– lekkie harmonogramowanie

czyli jak zbudować i zarządzać harmonogramem projektu

10-11 CZERWCA 2019

Warszawa

Triton Park, Grójecka 194

1495 PLN 
+ 23% VAT / 1 os.

Dobry harmonogram jest jak mapa i GPS w jednym. Jeśli ruszasz w daleką w podróż, chcesz wiedzieć która trasa będzie dla Ciebie najlepsza, na którą godzinę dotrzesz do celu, gdzie możesz spodziewać się korków lub robót drogowych – więc warto ominąć dłuższą, ale szybszą trasą, lub też gdzie warto stanąć na obiad lub stację benzynową.

Czy mając takie możliwości nadal chcesz ruszać w daleką podróż bez mapy i GPS?

Praktyczny warsztat z lekkiego harmonogramowania z wykorzystaniem MS Project pokazuje, w jaki sposób tani i szybki zbudować harmonogram i zarządzać nim w trakcie realizacji projektu, tak aby wiedzieć na kiedy i za ile projekt będzie zrealizowany, co zrobić gdy projekt napotyka na trudności lub sprawdzić czy mój projekt nadal zgodnie z planem dąży do wyznaczonego celu.

 • Korzyści dla Uczestnika

  • poznanie prostych narzędzi pozwalających realnie planować czas i wydatki w projekcie oraz nim zarządzać w trakcie realizacji projektu
  • zbudowany, zrozumiały harmonogram realnego Twojego projektu
  • umiejętność szybkiego i wiarygodnego odpowiadania na pytania o rzeczywisty stan projektu
  • umiejętność szacowania terminu zakończenia projektu oraz budżetu
  • sposoby radzenia sobie z pojawiającymi się trudnościami i problemami oraz sposoby unikania problemów zanim się one wydarzą.

 • Profil uczestnika

  Osoby, które:

  • realizują projekty i chcą je zaplanować z wykorzystaniem najpowszechniejszego oprogramowania – MS Project
  • asystują lub współpracują z kierownikiem projektu
  • chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie harmonogramowania projektów
  • chcą lub muszą przygotować swój harmonogram

 • O nas

  Od 2015 roku zorganizowaliśmy blisko 100 wydarzeń branżowych. Gościliśmy wyższą kadrę menedżerską z ponad 1 000 czołowych firm w Polsce. Na nasze wydarzenia zarejestrowaliśmy łącznie 2000 osób. Naszym celem jest wzrost kompetencji pracowniczych i wymiana doświadczeń. Nasze konferencje to przede wszystkim miejsce spotkań, których zadaniem jest inspiracja nowymi rozwiązaniami lub sprawdzonymi praktykami.

 • Program

  • Od czego zacząć? – dokumenty niezbędne w procesie budowania harmonogramu
  • Co jest do zrobienia? Dzięki technice WBS (work breakdown structure – struktura podziału pracy) łatwo będzie zidentyfikować co jest do zrobienia by o niczym nie zapomnieć
  • Jaka jest kolejność? – dzięki narzędziu „diagram sieciowy” łatwo będziesz określać kolejność zadań, podzielić projekt na fazy i ścieżki
  • Ile to trwa i kosztuje? – dzięki technikom szacowania będzie można ustalić czas trwania, pracochłonność, koszt każdego z zadań.
  • Czy da się szybciej ?– dzięki technikom optymalizacji będzie można zbadać czy projekt można wykonać taniej i szybciej, a jeśli tak – jakie będą tego konsekwencje
  • Gdzie jesteśmy? – dzięki technikom aktualizacji oraz podstawom EVM (Earned Value Management – Metoda wartości wypracowanej) będzie można łatwo określić stan zaawansowania projektu oraz odpowiedzieć na pytanie „na kiedy zdążymy?”
  • Co zrobić, gdy mamy problem? – dzięki technikom korekcyjnym będzie można sprawdzić, jak przebudować harmonogram i budżet by osiągnąć sukces, pomimo zagrożeń, zmian lub problemów
  • Z kim to robić? – dzięki technice analizy zasobowej będzie można sprawdzić z kim należy podjąć współpracę, kiedy oraz w jakim zakresie.

   

  Techniki pracy:

  Zajęcia odbywają się w oparciu o:

  Rzeczywisty projekt – każdy z uczestników tworzy harmonogram swojego projektu lub projektu realizowanego przez innego uczestnika z grupy

  Prace indywidualną – każdy z uczestników ma dostęp podczas warsztatów do komputera z oprogramowaniem MS Project

  narzędzie MS Project – Trenerzy pokazują kilkanaście funkcji, dzięki którym da się zaplanować zdecydowaną większość projektów – celem warsztatu jest zbudowanie i zarządzanie harmonogramem, a nie poznanie wszystkich możliwych funkcji MS Project, których potem i tak mało kto używa.

  materiały multimedialne/cykl webinariów – przypomnienie wiedzy i praktyczne wskazówki z zakresu budowania harmonogramu z MS Project (dostęp nieograniczony)

 • Prelegenci

  Przemysław Kik

  Konsultant TenStep Polska, Coach, kierownik projektu, konsultant w dziedzinie zarządzania projektami i human resources

  Doświadczony w realizacji złożonych przedsięwzięć z zakresu szeroko pojętego project management (projekty, programy, PMO, portfele) oraz zarządzania zmianą. Przemysław prowadził dziesiątki projektów wdrożeniowych i szkoleniowych także w KGHM Polska Miedź SA. Pracując w ramach zespołu TenStep Polska oraz jako kierownik projektu / konsultant brał udział w licznych przedsięwzięciach, współpracując z takimi firmami jak PL.2012, Hutchinson, PPG Deco Polska, Bonduelle Polska, Herbapol, PGE GiEK, Gaz-System, Polskie LNG, KGHM Polska , Harvard Business Review, PeBeKa ect., Grupa Maspex, Grupa Generali.  Ukończył Uniwersytet Opolski na Wydziale Psychologii oraz IPMA- project management, ICF ACC, International Coach Federation.

   

   

  Ewa Litmanowicz

  Konsultant i trener TenStep Polska, ekspert w dziedzinie audytu wewnętrznego, kontroli finansowej, zarządzania projektami i restrukturyzacji

  Wykazuje się praktyczną wiedzą i doświadczeniem w zakresie audytu wewnętrznego i kontroli finansowej, zintegrowanych systemów jakości, optymalizacji procesów (inwestycyjnych, zakupowych, produkcyjnych, administracyjnych) oraz budowy i wdrażania procedur. Ukończyła Politechnikę Warszawską. Prowadziła warsztaty oraz uczestniczyła we wdrożeniach systemu zarządzania projektami, programami, portfelami i PMO dla spółek z branży wydobywczej, energetycznej, kolejowej (m.in. grupa KGHM, grupa PGE, GAZ-SYSTEM, Kabel-Technik Polska, Bayer).

   

10-11 CZERWCA 2019

Warszawa

Triton Park, Grójecka 194

1495 PLN + 23% VAT / 1 os.

Zarejestruj się,
zanim zrobią to inni !

PARTNERZY MERYTORYCZNY

PARTNER MEDIALNY

REJESTRACJA

Warsztaty projektowe „zarządzanie projektami”
10-11 czerwca 2019 | TRITON PARK | 2 DNI

WYPRZEDANE

Masz pytanie odnośnie szkolenia ?
Skontaktuj się z nami !

BOK

tel. 737 463 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 
Rejestracja na wydarzenie zakończona...
close-link
Rejestracja na wydarzenie zakończona...
close-link