Rozwiązanie umowy z pracownikiem

Podstawy przepisów prawa pracy dotyczące zwalniania pracowników w przypadku różnych rodzajów umów. Strategie, jakie powinna stosować osoba zwalniająca w zależności od rodzaju charakteru osoby zwalnianej oraz stanowiska. Empatia, którą powinien kierować się zwalniający mając na celu zadbanie o wizerunek firmy i emocje zwalnianego pracownika, nie zapominając jednak o powodzie zwolnienia.

Liczba uczestników: 8-20 osób

8 godzin – 1 dzień

Miejsce – do umówienia, np. w siedzibie firmy lub w Warszawie

Korzyści dla firmy:

Wypracowanie umiejętności u prowadzącego rozmowę zachowania dobrej marki i wizerunku pracodawcy w świadomości zwalnianego, pozostawienie w nienaruszonym stanie stabilności zespołu, pozostawienie u zwolnionego pozytywnej opinii na temat byłego pracodawcy.

Wartość merytoryczna dla pracowników:

Przezwyciężysz:

  • obawę przed podjęciem decyzji o zwolnieniu;
  • dyskomfort związany ze zwolnieniem pracownika;
  • niechęć do nieuniknionej w tej sytuacji zmiany;
  • złą energię wynikającą z potrzeby zwolnienia;
  • negatywny obraz ciebie jako szefa.

Osiągniesz:

  • pewność siebie w tej trudnej sytuacji,
  • argumentację do podjęcia tej decyzji,
  • stabilny zespół,
  • dobrą markę jako szef.

Prelegent

Doświadczony trener biznesu i menedżer, coach, profesjonalny mówca, certyfikowany trener Insights Discovery. Były wykładowca Uniwersytetu SWPS i menedżer oraz trener wiodących firm branży retail. Ma wiele sukcesów w projektowaniu i realizacji procesów i strategii rekrutacyjnych, szkoleniowych i talentowych, badaniu i zarządzaniu doświadczeniami klientów.
Obecnie projektuje i wdraża kompleksowe rozwiązania szkoleniowo-rozwojowe w organizacjach. Jej ulubione obszary to przywództwo, komunikacja, informacja zwrotna, motywowanie i rozwój pracowników, budowanie i prowadzenie zwycięskich zespołów oraz zarządzanie doświadczeniami klienta. W firmach wdraża m.in. strategie komunikacji w duchu non-violence oraz modele Marshalla Goldsmitha. Z powodzeniem prowadzi też zajęcia dla innych trenerów, coachów, liderów, mentorów oraz z rozwoju osobistego.

BOK

tel. 737 463 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 

REJESTRACJA

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link