Regulacje prawne dostępu do informacji publicznej i ponowne wykorzystanie informacji

Praktyczny warsztat.

Liczba uczestników: do 25 osób

6 godzin

Miejsce – do umówienia, np. w siedzibie firmy lub w Warszawie

Korzyści dla firmy:

Wąski zakres tematyki szkolenia pozwala na niezliczoną ilość case study, które podlegają analizie na szkoleniu. Ponadto firma ma możliwość zgłoszenia grupy zagadnień, jakie zostaną przekazane uczestnikom szkolenia. Opieka merytoryczna jest gwarantowana także po zakończeniu szkolenia.

Wartość merytoryczna dla pracowników:

Celem szkolenia jest analiza przepisów ustawy o dostępie do informacji publicznej i rozporządzeń wykonawczych. Uczestnicy posiądą umiejętność poszukiwania informacji i zwracania się z odpowiednim wnioskiem o udostępnienie informacji publicznej. Szkolenie ma na celu przybliżenie problematyki prawa dostępu do informacji publicznej w oparciu o najnowsze orzecznictwo i praktykę w powyższym zakresie.

Prelegenci

Wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji UŁ, prawnik w kancelarii prawnej. Wieloletni konsultant i trener firm doradczych i szkoleniowych. Zajmuje się obsługą pracodawców w zakresie postępowania egzekucyjnego, postępowania administracyjnego i prawa informacji. Dlaczego szkolę: ponieważ szkolenia pozwalają mi na realizację moich pasji zawodowych i osobistych. W obszarze, w którym szkolę, czuję się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”, toteż chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami. Wiele satysfakcji daje mi możliwość kreowania indywidualnych rozwiązań na potrzeby moich Klientów. Towarzyszący mi nieustannie entuzjazm wynika z faktu, iż kontakt z ludźmi sprawia mi wiele radości i powoduje, że praca jest dla mnie prawdziwą przygodą.

BOK

tel. 737 463 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 

REJESTRACJA

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link