Proces grupowy w środowisku rozwojowym

Na warsztatach dowiesz się, jak przebiega proces grupowy, nauczysz się go dostrzegać, rozumieć i wykorzystywać w pracy z zespołem. Nauczysz się konstruktywnie rozwiązywać kryzysy ujawniające się w trakcie procesu grupowego i maksymalnie wykorzystywać potencjał zespołu możliwy do uruchomienia w każdej fazie procesu.

Liczba uczestników: 10-20 osób

1-3 dni

Miejsce – do umówienia, np. w siedzibie firmy lub w Warszawie

Korzyści dla firmy:

Trzydniowe warsztaty skierowane do osób, które pracują z grupami (menedżerów, trenerów, nauczycieli, edukatorów). Zmiana nastawienia i podejścia do zarządzania zespołami, zrozumienie procesów zachodzących w ich zespołach i rozpoznawanie symptomów problemów charakterystycznych dla każdej fazy oraz skuteczne ich rozwiązywanie. Nauka maksymalnego wykorzystywania potencjału każdej fazy. Daje to wzrost efektywności pracy i poprawia atmosferę w zespołach.

Wartość merytoryczna dla pracowników:

Po warsztacie uczestnicy zmienią swoje przekonania dotyczące zarządzania zespołami, zaczną rozumieć procesy zachodzące w ich zespołach i będą potrafić rozpoznawać symptomy problemów charakterystycznych dla każdej fazy oraz skutecznie je rozwiązywać. Daje to wzrost efektywności pracy, poprawę atmosfery w zespołach i znaczący rozwój umiejętności liderskich.

Prelegent

Doświadczony trener biznesu i menedżer, coach, profesjonalny mówca, certyfikowany trener Insights Discovery. Były wykładowca Uniwersytetu SWPS i menedżer oraz trener wiodących firm branży retail. Ma wiele sukcesów w projektowaniu i realizacji procesów i strategii rekrutacyjnych, szkoleniowych i talentowych, badaniu i zarządzaniu doświadczeniami klientów.
Obecnie projektuje i wdraża kompleksowe rozwiązania szkoleniowo-rozwojowe w organizacjach. Jej ulubione obszary to przywództwo, komunikacja, informacja zwrotna, motywowanie i rozwój pracowników, budowanie i prowadzenie zwycięskich zespołów oraz zarządzanie doświadczeniami klienta. W firmach wdraża m.in. strategie komunikacji w duchu non-violence oraz modele Marshalla Goldsmitha. Z powodzeniem prowadzi też zajęcia dla innych trenerów, coachów, liderów, mentorów oraz z rozwoju osobistego.

BOK

tel. 737 463 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 

REJESTRACJA

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link