Cywilne postępowanie egzekucyjne i windykacja należności

Szkolenie składa się z części teoretycznej i warsztatowej.

Liczba uczestników: do 25 uczestników

8 godz.

Miejsce – do umówienia, np. w siedzibie firmy lub w Warszawie

Korzyści dla firmy:

Wąski zakres tematyki szkolenia pozwala na niezliczoną ilość case study, które podlegają analizie na szkoleniu. Ponadto firma ma możliwość zgłoszenia grupy zagadnień, jakie zostaną przekazane uczestnikom szkolenia. Opieka merytoryczna jest gwarantowana także po zakończeniu szkolenia.

Wartość merytoryczna dla pracowników:

Szkolenie obejmuje problematykę organów uprawnionych do prowadzenia egzekucji. Zostaną omówione kwestie szczegółowe, dotyczące prawnych form podejmowanych działań przez firmy windykacyjne. Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z charakterystyką tytułów egzekucyjnych. Ponadto szczegółowo omówione zostaną poszczególne etapy postępowania egzekucyjnego oraz kwestie wpadkowe – zawieszenie i umorzenie postępowania. Przedmiotem rozważań będą również przepisy dotyczące zbiegu egzekucji oraz sposobów ich rozstrzygnięcia. Uwaga uczestników zostanie skupiona również na środkach prawnych przysługujących stronom postępowania. Porównane zostanie również postępowanie egzekucyjne cywilne z postępowaniem egzekucyjnym w administracji.

Prelegent

Wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji UŁ, prawnik w kancelarii prawnej. Wieloletni konsultant i trener firm doradczych i szkoleniowych. Zajmuje się obsługą pracodawców w zakresie postępowania egzekucyjnego, postępowania administracyjnego i prawa informacji. Dlaczego szkolę: Ponieważ szkolenia pozwalają mi na realizację moich pasji zawodowych i osobistych. W obszarze, w którym szkolę, czuję się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”, toteż chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami. Wiele satysfakcji daje mi możliwość kreowania indywidualnych rozwiązań na potrzeby moich Klientów. Towarzyszący mi nieustannie entuzjazm wynika z faktu, iż kontakt z ludźmi sprawia mi wiele radości i powoduje, że praca jest dla mnie prawdziwą przygodą.

BOK

tel. 737 463 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link