mamy już 57 zarejestrowanych uczestników konferencji

Na przestrzeni ostatnich lat branża zarządzania wierzytelnościami rozwija się dynamicznie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Na rynku przodują te podmioty, które umiejętnie wykorzystują zdobycze techniki, inwestują w rozwój technologiczny oraz współpracują z najlepszymi specjalistami. Już po raz piąty spotkamy się w gronie praktyków, aby wymienić się cennym doświadczeniem i przewidzieć nadchodzące trendy rynkowe. Będziemy rozmawiać nie tylko o tym, jakie są obecnie dostępne narzędzia do wsparcia operacyjnego poszczególnych etapów odzyskiwania należności, ale przede wszystkim przetestujmy je oraz określimy, w jaki sposób umiejętnie i ergonomicznie je wykorzystywać, by zwiększyć efektywność prowadzonych procesów.

28 maja 2020 r.

Warszawa

Hotel Holiday Park
ul. Heroldów 1b

995 PLN + 23% VAT / 1 os. 

udział w konferencji 

1195 PLN + 23% VAT / 1 os. 

udział w konferencji i bankiecie

295 PLN + 23% VAT / 1 os. 

udział w bankiecie

Prelegenci

Łukasz Jerulank
Head of Call Center B2C Credit Management Division RK Legal

 • Więcej

  Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w sektorze zarządzania wierzytelnościami. W RK Legal odpowiada za optymalizację procesów i zwiększenie efektywności w obszarze windykacji polubownej. Zarządza zespołem Call Center kancelarii. Nadzoruje pracę specjalistów oraz tworzy kampanie telefoniczne, mailowe i SMS-owe

Michał Czekalski
CEO Dronn.com

 • Więcej

  Przedsiębiorca i Business Angel. Od 2012 r. rozwija spółki z obszaru nowych technologii. Laureat nagrody EY Entrepreneur of the Year 2013. Od 2018 r. jako CEO spółki Dronn.com rozwija system do automatyzacji kontaktu w procesach windykacyjnych dla branży finansowej. Najchętniej relaksuje się przy mocnym wietrze na kitesurfingu i łodziach typu skiff.

Bartłomiej Socha

 • Więcej

  Wieloletni praktyk windykacji i zarządzania należnościami. Od 2007 r. zajmuje stanowiska menadżerskie w dużych firmach windykacyjnych w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu struktur windykacyjnych w spółkach na wczesnym etapie rozwoju, a także w szkoleniu, coachingu oraz rozwijaniu potencjału pracowników, w tym kadry menadżerskiej. Z wykształcenia psycholog. Certyfikowany Coach (ADVANCED COACHING SKILLS AT THE PROFESSIONAL LEVEL) oraz Trener Biznesu (EUROPEAN BUSINESS TRAINER on level IV EQF). Współautor oraz kierownik merytoryczny studiów podyplomowych „Skuteczna windykacja w praktyce” oferowanych przez Uniwersytet SWPS w latach 2015-2017.

Aleksander Frankowicz
CEO datarino.financial

 • Więcej

  Ma innowacyjne podejście do tematu ekonomii i informatyki. Jest też doświadczonym przedsiębiorcą. Nieustannie rozwija ofertę datarino.financial i stawia nowe wyzwania produktowe. Sam jest autorem projektu Ksiąg Wieczystych, odpowiada też za zgodność projektu z otoczeniem prawnym (RODO). Dodatkowo, jest twórcą koncepcji kolejnych funkcjonalności datarino.financial w tym produktu skierowanego do branży bankowej. Posiada doświadczenie jako koordynator projektów IT dla firm międzynarodowych oraz krajowych start-up’ów. Pełnił rolę CTO w startupie AudioTrip, jak i Project Managera w Software Brothers. Odpowiadał za rozwój narzędzi webowych i mobilnych startupów m.in. z UK, Holandii, Kataru, Danii czy Niemiec. Pracował w Santanderze, Aegonie jak i w projektach dla ING, Kruka, mBanku, Citibanku.

Jakub Młynarczyk
Key Account Manager datarino.financial

 • Więcej

  Związany ze strategią pozyskiwania i wykorzystywania danych – posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zróżnicowanych projektów opartych o dane, informacje i wiedzę wynikającą z danych. Obecnie współpracuje z datarino.financial chcąc poznać drugą stronę lustra – tym razem pozyskiwania danych i ich dostarczania, aniżeli ścieżkę, którą zna z poprzedniego doświadczenia, czyli pozyskiwanie danych, planowanie i opracowywanie wskaźników skuteczności.

Marcin Maruszczak
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Maruszczak, T-Mobile Polska S.A.

 • Więcej

  Radca prawny prowadzący liczne spory sądowe, m.in. kieruje praktyką sporów sądowych w T-Mobile Polska S.A, z zakresu nieuczciwej konkurencji (głównie spory dotyczące kampanii reklamowych oraz naruszeń tajemnicy przedsiębiorstwa), umów dystrybucyjnych, IT, nieruchomości, sektora budowalnego, finansowego, ale także dóbr osobistych, błędów medycznych czy prawa pracy. Reprezentuje przedsiębiorców w ramach postępowań karnych. Ponadto doradza w zakresie występujących nadużyć w działalności gospodarczej oraz współpracuje z jednostkami bezpieczeństwa i compliance. Prowadzi szkolenia z zakresu przygotowania przedsiębiorców do ewentualnych sporów.

Maciej Brzeziński
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie

 • Więcej

  Od 6 lat związany z egzekucją sądową. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa Uczelni Łazarskiego oraz studia magisterskie z zakresu prawa kanonicznego na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Poza egzekucją sądową pasjonuje się nowymi technologiami oraz ich wpływem na otaczającą rzeczywistość. Codzienną pracą u podstaw stara się poprawiać negatywny wizerunek komorników sądowych.

Beata Rusin
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

 • Więcej

  Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z zakresu Ochrony danych osobowych i informacji niejawnych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad 15 lat zawodowo zajmuje się egzekucją sądową. Od 9 lat prowadzi Kancelarię Komorniczą w rewirze Warszawa-Żoliborz. Wcześniej pełniła funkcję Asystenta Naukowego przy Krajowej Radzie Notarialnej oraz piastowała stanowisko Dyrektora Biura Zarządu Fundacji „Centrum Naukowego Notariatu”. Prywatnie miłośniczka i obrońca praw zwierząt.

Mateusz Jakóbiak
Członek Zarządu Vindicat.pl

 • Więcej

  Pomysłodawca i współtwórca narzędzi z obszaru Legal Tech, w szczególności systemu do monitoringu i windykacji online. Absolwent prawa, prawa spółek, rachunkowości i finansów przedsiębiorstw – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Akademia Leona Koźmińskiego, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Doświadczony manager i przedsiębiorca, od 10 lat rozwijający spółki windykacyjne, specjalizujący się w budowaniu działów windykacji, projektowaniu procesów windykacji w przedsiębiorstwach. Posiadający duże doświadczenie w badaniu due diligence pakietów wierzytelności i ich wycenie. Obecnie współzarządzający spółką Vindicat, wcześniej pełniący stanowisko prezesa zarządu w Executio Investment Sp. z o. o., spółce zarządzającej niszowymi pakietami wierzytelności. Prywatnie prowadzi blog jakodzyskacpieniadze.pl oraz uprawia żeglarstwo.

Konrad Gładkowski
Chief Product Officer, Green Parrot

 • Więcej


  Od dwóch lat Chief Product Officer w agencji Green Parrot odpowiedzialny za rozwój technologii i systemów opartych o sztuczną inteligencję i przetwarzanie języka naturalnego. Jest związany z branżą internetową od 2012 r., gdzie zrealizował liczne projekty na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Posiada doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na pograniczu technologii, biznesu i marketingu, zdobywając doświadczenie m.in. w EY Consulting i indaHash, współpracując z markami Fortune 500, takimi jak McDonald’s, Nestle, P&G, BNP Paribas, Google, Yves Rocher.

Mariusz Pietuszyński
właściciel Straetus Polska

 • Więcej

  Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu windykacją jako Dyrektor Finansowy w koncernach międzynarodowych. Wiedza i praktyka z perspektywy przedsiębiorcy. Właściciel Straetus Polska, wchodzącej w skład międzynarodowej sieci franczyzowej Straetus: 70 agencji windykacyjnych, ponad 10.000 obsługiwanych klientów. Straetus Polska prowadzi windykację B2B oraz B2C w Polsce i zagranicą.

P A R T N E R Z Y

P A T R O N I   M E D I A L N I

Program

9.00 – 10.00

Rejestracja uczestników

10.00 – 10.10

Otwarcie konferencji

PANEL: VOICEBOTY I CHATBOTY

10.10 – 10.50

Prezentacja na żywo rozmowy windykacyjnej z voicebotem i systemu Speech Analytics
poprowadzi Michał Czekalski, CEO Dronn.com

10.50 – 11.30

Prezentacja chatbota Finderstand by Green Parrot – A.I. uprości kontakt dłużnika z wierzycielem
poprowadzi Konrad Gładkowski, Chief Product Officer Green Parrot

11.30 – 12.30

PANEL DYSKUSYJNY „Wykorzystanie chatbotów i voicebotów w procesie odzyskiwania należności”
poprowadzą Michał Czekalski, CEO Dronn.com,
Konrad Gładkowski, Chief Product Officer Green Parrot
Łukasz Jerulank, Head of Call Center B2C Credit Management Division RK Legal
Mateusz Jakóbiak, Członek Zarządu Vindicat.pl

12.30 – 13.15

Przerwa lunchowa

PANEL: ŹRÓDŁA DANYCH

13.15 – 13.45

Mity w szkoleniach windykacji vs. aktualny stan wiedzy z zakresu psychologii zadłużenia
poprowadzi Bartłomiej Socha

13.45 – 14.15

Jaki majątek dłużnika możemy odnaleźć przy wykorzystaniu technologii informatycznej?
poprowadzi Aleksander Frankowicz, CEO datarino.financial

14.15 – 15.15

PANEL DYSKUSYJNY „W jaki sposób można wykorzystać informacje nt. dłużnika i jego majątku powzięte w pre-windykacji w dalszych etapach procesu odzyskiwania należności”
poprowadzą Jakub Młynarczyk, Key Account Manager datarino.financial,
Marcin Maruszczak, Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Maruszczak, T-Mobile Polska S.A.
Mariusz Pietuszyński, właściciel Straetus Polska

15.15 – 15.30

Przerwa

PANEL: E-SĄD i E-KOMORNIK

15.30 – 16.00

Wybór komornika sądowego do prowadzenia postępowania egzekucyjnego
poprowadzi Michał Bogusz, adwokat, wspólnik Brudkowski & Wspólnicy

16.00 – 16.30

Elektronizacja akt egzekucyjnych
poprowadzi Maciej Brzeziński, Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie

16.30 – 17.00

Dziś i jutro w doręczeniach sądowych i egzekucyjnych
poprowadzi Marcin Maruszczak, Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Maruszczak, T-Mobile Polska S.A.,
Beata Rusin, Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

17.00 – 22.00

BANKIET – networking

Rejestracja

WINDYKACJA MASOWA W WIRTUALNYM ŚWIECIE - 5. edycja - 28.05.2020 r.

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

Nocleg

Dla uczestników konferencji przygotowano specjalną ofertę promocyjną na hasło „Practical Events”.

pokój 1-os. ze śniadaniem – 212 zł brutto

pokój 2-os. ze śniadaniem – 256 zł brutto

pokój 3-os. ze śniadaniem – 336 zł brutto

Rezerwacja noclegu w recepcji Hotelu Holiday Park:

tel. +48 511 49 49 49

e-mail: recepcja@hphotel.pl

Masz pytanie odnośnie konferencji?
Skontaktuj się z nami!

BOK

tel. 737 463 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link