O WYDARZENIU

INSPIRATION DAY – motywacja & pasja & fun to wydarzenie jest dedykowane wszystkim którzy poszukują bezpłatnych i sprawdzonych metod na zwiększenie efektywności swojej i swojego zespołu w pracy oraz w domu. Skierowane jest do poszukiwaczy skarbu zwanego „ekstremalna motywacja”, który jest siłą napędową w codziennych wyzwaniach, zadaniach, marzeniach i celach. Do tych którzy pamiętają, że podstawą czerpania z życia jest pasja oraz FUN z pracy. Pokażemy sprawdzone przepisy na czerpanie przyjemności z pracy i długotrwałą motywację. Nasi mówcy posiadają własne wyspy „pozytywnej energii” na które tego dnia nas zabiorą – to będzie intelektualna podróż. Dobre samopoczucie, nastawienie i motywacja na realizację zaplanowanych działań pozwalają na osiąganie ponadprzeciętnych wyników w pracy i życiu prywatnym. To dzień w którym opowieści obudzą w Tobie wiele emocji. Bohaterstwo, heroizm, nadprzyrodzona siła, walka, codzienność, stres, zdrowie, radość, zwycięstwo, człowiecza natura – po prostu życie. 🙂

Będziemy dzielić się doświadczeniem, dysku-tować o zdrowiu i jego niezwykłym wpływie na efektywność, samopoczucie i osiągane przez nas cele. Dowiemy się jak spać, żeby się po prostu wysypiać. Wiemy, że do osiągnięcia wyznaczonego celu prowadzi wiele dróg, ale najlepiej INSPIROWAĆ SIĘ od tych, którzy przeszli to co właśnie przed nami. Będziemy tego dnia bardzo blisko wyzwań i jeszcze bliżej rozwiązań. Dokonaj z nami twórczej kradzieży i zainspiruj się doświadczeniami mówców, którzy kochają to co robią!

To dobry dzień by mieć dobry dzień! 🙂

Zapraszamy na konferencje INSPIRATION DAY, która odbędzie się już 6 czerwca 2018 w Warszawie

Gościem specjalnym będzie Adam Bielecki – polski taternik, alpinista, himalaista, pierwszy zimowy zdobywca ośmiotysięczników Gaszerbrum I i Broad Peak oraz zdobywca K2 i Makalu. Bohater z Nanga Parbat.

S P O N S O R

5 powodów dla których warto przyjść na wydarzenie:

Motywacja z pomocą Adama Bieleckiego: “Lepszym wspinaczem nie jest ten, który robi trudniejsze drogi, ale ten, który czerpie z tego większą przyjemność.” Bądź silny duchem i ciałem!

Szczęście sprzyja śmiałym i przygotowanym – szczęśliwi pracownicy mają produktywność wyższą o 31% i 3-krotnie wyższą kreatywność – tak mało dzieli Cię od gotowego przepisu!

Praca w atmosferze zabawy – poznasz sposoby na czerpanie przyjemności z codziennej pracy. Kiedy wybuchnie wulkan firmowy – Ty będziesz gotowy!

Człowiekiem się jest, stanowisko się ma – pamiętaj o empatii, rozwijaj talenty, dbaj o zdrowie swoje i swoich pracowników! Zainspiruj się pomysłowymi ludźmi!

Co jest dobre dla naszego zdrowia? A może 20 minutowa drzemka? Dowiedz się jak spać żeby się wysypiać! Bądź pełny energii codziennie!

PRELEGENCI

Adam Bielecki

Himalaista, alpinista, taternik i podróżnik

Członek kadry narodowej we wspinaczce wysoko-górskiej. Pochodzi z Tychów, mieszka w Wielkopolsce. Absolwent Psychologii UJ. Wspina się w górach od 18 lat. Lider kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach. Zdobywca wyróżnienia w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat, samotnego i w stylu alpejskim wejścia na Khan Tengri 7010 m. Jesienią 2011 roku zdobył piąty szczyt świata Makalu 8463 m bez użycia tlenu. 9 marca 2012 wraz z Januszem Gołąbem dokonał pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I 8068 m, co zostało uhonorowane Kolosem i nagrodą Travelera National Geographic, a także uznane zostało za największe osiągniecie w dziedzinie eksploracji w 2012 roku przez prestiżowy portal amerykański explorersweb. Zdobywca K2 (31 lipca 2012) i Broad Peaka – pierwsze zimowe wejście (5 marca 2013). Na wiosnę 2014 roku wziął udział w zakończonej sukcesem wyprawie na północną ścianę Kanczendzongi kierowanej przez Denisa Urubko. Zimą 2016 razem z Jackiem Czechem podjął próbę pierwszego zimowego wejścia na Nanga Parbat 8125 m. W ramach ekspedycji „Annapurna Polsped Expedition 2017”, wraz z Felixem Bergiem i Rickiem Allenem zdobył w lekkim stylu siedmiotysięcznik Tilicho Peak, a także podjął zaawansowaną próbę wyznaczenia nowej drogi na ośmiotysięczną Annapurnę. Nigdy nie używał dodatkowego tlenu z butli podczas swoich wspinaczek.

Katarzyna Zadrożna

Culture & Communication Global Senior Manager w AmRest

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowości oraz studiów podyplomowych z zakresu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Pracowała w organizacjach pozarządowych (m.in. Forum Odpowiedzialnego Biznesu), międzyna-rodowych korporacjach (m.in. Grupa DANONE), agencjach marketingowych i jako niezależny konsultant. Obecnie, jako Culture & Communication Global Senior Manager w AmRest tworzy rozwiązania, które mają zapewnić spójną i silną kulturę organizacyjną oraz efektywną komunikację wewnętrzną na wszystkich rynkach (obecnie 16). Odpowiada również za działania i projekty związane z budowaniem wizerunku pracodawcy oraz zaangażowania pracowników (ponad 38 tysięcy pracowników).

Piotr Bogusz

Dyrektor Wydawniczy w Nowa Era

Nazywam się Piotr Bogusz. Od blisko 18 lat jestem związany zawodowo z rynkiem edukacji w Polsce. Zarządzam zespołami redakcyjnymi i marketingowymi łączę kompetencje i skupiam wokół mądrych inicjatyw edukacyjnych i biznesowych. Parzę i częstuję swój zespół dobrą kawą.

Poza pracą jestem związany jako wolontariusz z ruchem skautowym. To tu nauczyłem się budować relacje, zespoły, prowadzić projekty i przeżywać wspaniałe przygody. Z czasem, skauting stał się moją pasją. Obecnie pełnię służbę namiestnika wędrowników. Uwielbiam samotne i rodzinne wędrówki po górach.

Katarzyna Perłowska

Tipping Point

Pasjonuję się rozwojem efektywnych zespołów, tworzeniem wizji i budowaniem zaangażowania do realizacji ambitnych celów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, głównie w obszarze rozwoju umiejętności przywódczych, budowania programów rozwoju talentów, employer brandingu i komunikacji wewnętrznej. W ostatnich latach byłam odpowiedzialna za projektowanie rozwiązań związanych z pozyskiwaniem i rozwojem talentów na wczesnych etapach kariery w europejskim zespole Mondelez International.

Dr n. med. Michał Skalski

Psychiatra, Kierownik Poradni Leczenia Zaburzeń Snu

przy Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego UM

Od początku swej, ponad 30-letniej pracy zawodowej związany z tematyką snu i jego zaburzeń. Autor ponad 100 publikacji oraz licznych wystąpień naukowych z zakresu medycyny snu, psychiatrii i neurofizjologii. Członek wielu stowarzyszeń – m.in. Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem (członek zarządu), European Sleep Research Society, American Academy of Sleep Medicine, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, Stowarzyszenia Pacjentów z Narkolepsją (założyciel) i Stowarzyszenia Aktywnie Przeciw Depresji.

Małgorzata Czernecka

Prezes Zarządu w Human Power

Psycholog, trener, manager. Prezes zarządu Human Power. Od ponad 10 lat specjalizuje się w obszarze nowoczesnych systemów rozwoju pracowników oraz podnoszenia ich efektywności i skuteczności działania. Specjalistka w obszarze zarządzania energią, budowania nowych nawyków sprzyjających podnoszeniu skuteczności i efektywności działania pracowników dużych organizacji, work-life blend oraz psycho-immunologii. Autorka programów szkoleniowych z zakresu podnoszenia skuteczności i efektywności działania, łączących wiedzę z obszaru psychologii, neurobiologii, medycyny sportowej i dietetyki. Jest pomysłodawcą badania „Praca, moc, energia w polskich firmach”.

Michał Lach

eTutor Founder

Jestem współzałożycielem platformy eTutor, gdzie odpowiadam za rozwój oferty Flipped Blended Learning. Dostałem tytuł Przedsiębiorcy Roku 2009 i byłem dwukrotnie nominowany do na człowieka Roku Polskiego Internetu. Współzakładałem kilka startupów internetowych m.in.: Audioteka.pl i słownik diki.pl. Z uwagi na swoje doświadczenie czuję się expertem od nauczania języków obcych on-line. Wcześniej założyłem K2 Internet SA, największą polską agencję e-marketingową notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz byłem pracownikiem naukowym Uniwersytetu Warszawskiego.

PROGRAM

MIEJSCE

WARSZAWA

UL. CHŁODNA 51

 

SPRZEDAŻ BILETÓW

  •  
  • Udział w konferencji
  • Certyfikat potwierdzający udział
  • Materiały konferencyjne w wersji elektronicznej
  • Catering
  • Badge Konferencyjny
  • Egzemplarz książki „Spod zamarzniętych powiek” wraz z autografem
  • Dostęp do platformy Real Connect umożliwiającej kontakt z wszystkimi uczestnikami
  • Gadżety, niespodzianki i karty upominkowe
  • Ograniczona ilość miejsc - 200 biletów.

DOŁĄCZ DO NAS !

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ NA NASZE SZKOLENIE,

ŚPIESZ SIĘ POZOSTAŁO MAŁO CZASU:

 

KONTAKT

BOK

tel. 737 463 480

e-mail: bok@practicalevents.pl

 
Rejestracja na wydarzenie zakończona...
close-link
Rejestracja na wydarzenie zakończona...
close-link