P  A  R  T  N  E  R  Z  Y

vex-corp-logo
loando

Gdzie i kiedy:

3O.1O.2O18 

Warsaw Plaza Hotel  

 

calendar

Część wykładowa:

16:OO – 19:OO

Halloweenowy Bankiet Windykacyjny – ZAGADNIENIA


Debt Collector of the storm – jak odnaleźć się w huraganie nadchodzących zmian? Jak skutecznie windykować w nadchodzących czasach?

 Czarne koty w Windykacji – jak zabezpieczyć proces windykacji w kontekście RODO? O czym należy pamiętać?

Nie taki diabeł straszny jak go malują – negocjacje z klientami opóźniającymi płatności. Jak rozmawiać z osobami opóżniającymi płatności?

Uwolnij ludzkie konta z upiornych zobowiązań – jak pomóc poprawić sytuację finansową klientów? Jak pomóc odzyskać płynność finansową?

Co lub kto wprowadza grobową atmosferę w świecie windykacji? Jakie zmiany w branży windykacyjnej powodują największą niewiadomą? 

Labirynt Fauna – czyli podziemne królestwo nieopłaconych faktur. Statystyki Windykacyjne.

 Symfonia grozy czyli nosferatum w windykacji? Czego obawiają się windykatorzy w pracy?

 Moc prastarych ksiąg kontra technologia ghostbusters? Na czym polega nowoczesna windykacja?

W zdrowym teamie zdrowy duch – TEAM SPIRIT.

Bankiet Windykacyjny Harmonogram:

16:OO – 16:45

FEAR OF THE WALKING DEBT

Nastał czas wielkiego kryzysu w polskiej windykacji. Krach obszaru zarządzania wierzytelnościami dotknie nie tylko negocjatorów, ale także menedżerów i zarządy – czy 75% wierzytelności u wierzycieli wtórnych stanie się przymusowo przedawniona? Czy polubowna windykacja długów przedawnionych będzie karana karą więzienia dla windykatorów? Jakie windykatorów czekają zmiany regulacyjne w obliczu upadku giełdowych firm windykacyjnych?

 

– Markus Marcinkiewicz, Prezes Firmy Vex Corp


Z wykształcenia dziennikarz. Zawodowy windykator z doświadczeniem od 2003 roku. Jako negocjator pracował dla AIG Bank Polska i Kruka, jako menedżer zespołów windykacji dla Casus Finanse (ob. Lindorff) oraz Eurobanku. Dawniej publicysta największych koncernów wydawniczych w Polsce – dziś blogger Antyweb.pl. Jego opinie na temat obszaru wierzytelności publikowane są m.in. w Forbes.pl. W 2015 stworzył grupę windykacyjną VEX Corp (www.vexcorp.pl), do której należą VEX oraz SARDAUKAR Harvest. Specjalizuje się w cybernetycznym namierzaniu ukrywających się dłużników. Lider windykacji pożyczek, szczególnie pozabankowych oraz wierzytelności po wielokrotnie bezskutecznych egzekucjach komorniczych. Z usług jego firm korzystają banki, skoki, firmy pożyczkowe, telekomunikacyjne, kosmetyczne a także firmy windykacyjne i fundusze, które zlecają windykację zakupionych pakietów długów konsumenckich.

Nagrody:

Laureat tytułu Gazety Wrocławskiej “Osobowość Roku” miasta Wrocławia, a także zwycięzca wojewódzkiego tytułu “Osobowość Roku 2017” w kategorii Biznes. Przedsiębiorca, którego działalność została nagrodzona laurem “Turbina Polskiej Gospodarki” przyznany przez Gazetę Finansową. Zdobywca prestiżowej nagrody “Najlepszy Produkt Windykacyjny” magazynu finansowego Home & Market, a także wyróżniany przez Polski Agencję Przedsiębiorczości w kategorii “Lider Konkurencyjności”.

 

17:OO – 17:45

W ZDROWYM TEAMIE, ZDROWY DUCH – TEAM SPIRIT

– Anna Kowalewska, Kierownik Działu Windykacji i Egzekucji Należności, Aventus Group Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:OO – 18:45

OPOWIEŚCI Z KRYPTY – EGZEKUCJA Z AKTU NOTARIALNEGO

Uczestnicy dowiedzą się z jakich elementów powinno składać się prawidłowo przygotowane notarialne oświadczenie o poddaniu się egzekucji. Na które z elementów zwrócić szczególną uwagę. Na jakim etapie pozyskiwać przedmiotowe oświadczenia, jakie korzyści zyskuje wierzyciel oraz jakimi wadami jest obarczone. Jak wyglądają etapy oraz z jakimi kosztami wiąże się dochodzenie wierzytelności na podstawie tytułu wykonawczego uzyskanego za pośrednictwem notarialnego oświadczenia o poddaniu się egzekucji opatrzonego klauzulą wykonalności.

– Kamil Cholewiński, Lider Sekcji Obsługi Prawnej Windykacji Klienta Biznesowego Alior Bank


kamil cholewiński

Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Odbyłem aplikację adwokacką, uzyskując wpis na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od 10 lat zajmuje się obszarem restrukturyzacji oraz windykacji należności zarówno w bankach, jak i w firmach windykacyjnych. Doświadczenie zawodowe zdobyłem m. in. w PKO Bank Polski S.A., HSBC Bank Polska S.A., GE Money Bank S.A. oraz Kancelarii Corpus Iuris sp. z o.o.

Moje aktualne stanowisko:

Aktualnie kieruję zespołem prawników zajmującym się wsparciem prawnym Departamentu Restrukturyzacji i Windykacji w Alior Bank S.A. w zakresie windykacji klienta biznesowego. W banku odpowiadałem m.in. za wprowadzanie zmian w organizacji procesu dochodzenia wierzytelności na etapie sądowym, z uwagi na wprowadzone zmiany legislacyjne, w szczególności pod kątem likwidacji bankowego tytułu egzekucyjnego oraz wprowadzenia art. 75c Prawa bankowego. Uczestniczyłem w fuzji banków Alior Bank S.A. z Bankiem BPH S.A. Posiadam bogate doświadczenie w restrukturyzacji oraz- windykacji wierzytelności.

calendar

Bankiet Windykacyjny

Część networkingowa:

2O:OO – 2:OO

Mamy super kucharza !

 

Ten wieczór spędzimy w stylu amerykańskim 

 

PRZYSTAWKI

Rostbef po amerykańsku na zimno

Mini Taco z krewetkami

Pikantne skrzydełka na zimno

Nachosy z kwaśną śmietaną i guacamole

Sałatka Cobb z kurczakiem i avocado

Pico de Gallo: sałatka z kurczaka, pomidorów i fasoli z kolendrą

Sałatka z kaktusa z pomidorami, czerwoną cebulą i kolendrą

Pieczywo i masło

 

ZUPA

Zupa z czerwoną fasolą, wołowiną i kolendrą

 

DANIA GŁÓWNE

Lucjan w sosie typu salsa

Hamburgery wołowe

Pałeczki kurczaka z pieca marynowane w cytynie i  chili

Wolno wypiekane Żeberka BBQ

Pierogi z farszem mięsno kukurydzianym zapiekane na złoto

Ryż limonkowy  zmiętą i jogurtem

Gotowana kukurydza

Sałatka Coleslaw

 

SŁODKI FINAŁ

Brownie

Shake truskawkowy z miętą

Mus z mango z sosem czekoladowym

Szarlotka z bitą śmietaną

Świeże owoce

Bankiet Windykacyjny – weź udział !

Cena udziału ulgowa

do 19.1O.2O18

695 złotych

netto

Cena udziału standardowa

od 2O.1O.2O18

995 złotych

netto

( uwaga – organizator informuje, że po tym terminie cena nie ulega negocjacji )

Rejestracja na wydarzenie zakończona...
close-link
Rejestracja na wydarzenie zakończona...
close-link