Zarejestruj się

ANIMACJE DLA DZIECI
– PAKIET PODSTAWOWY

dostępność: cała Polska

czas trwania: 2-4 h

grupa: 1 animator – 10 dzieci

wymagane warunki: pomieszczenie zamknięte lub plener

cena:  1 animator – 1 h zabawy
150 zł brutto

 

Animacje dla dzieci w pakiecie podstawowym to propozycja zabaw z wykwalifikowanym animatorem, które można przeprowadzić bez szczególnych przygotowań przestrzeni do zabaw w czasie imprez rodzinnych, firmowych lub podczas spotkań ze znajomymi. Dorośli świętują w gronie dorosłych, a dzieci kreatywnie spędzają czas w gronie swoich rówieśników pod okiem doświadczonego animatora.

 

Nasi animatorzy to osoby z dużym doświadczeniem i pasją. Znają potrzeby dzieci wynikające z ich rozwoju. Nasi animatorzy posiadają ogromną bazę zabaw, nie ulegają schematom i są kreatywni.

 

Pakiet podstawowy umożliwia zagospodarowanie czasu dzieciom w każdym wieku, o każdej porze i w każdym miejscu – bez względu na warunki pogodowe czy lokalowe.

Pakiet podstawowy zawiera:

 • ZABAWY INTEGRACYJNE

  Zabawy integracyjne pozwolą poznać się uczestnikom spotkania. Animatorzy podczas zabaw integracyjnych zadbają o to, aby każde dziecko czuło się swobodnie i bezpiecznie. Jest to doskonały wstęp do dalszej zabawy.

 • ZABAWY RUCHOWE

  Zabawy ruchowe poprawiają sprawność fizyczną i umysłową, likwidują napięcia, pozwalają pokonać stres, sprzyjają czynnemu wypoczynkowi. To doskonała forma spędzania wolnego czasu zarówno na łonie natury, ale także w pomieszczeniach, gdyby pogoda nie dopisała. Nasi animatorzy zadbają o to, aby żadne dziecko nie nudziło się. Posiadają zasobną bazę zabaw ruchowych, co umożliwia dostosowanie się do każdej grupy wiekowej. Każda zabawa ma fabułę, treść, specyficzną organizację, a także początek i koniec. W zabawach mogą uczestniczyć również dorośli.

 • ZABAWY MUZYCZNE

  Dzieci z trudem bawią się w jednym miejscu – ruch w połączeniu z muzyką będzie trafionym pomysłem na zabawy.

  „KACZUCHY”, „Idzie sobie Krasnoludek”, „Woggi bogi” i wiele innych piosenek i pląsów rozbawią najmłodszych gości, ale też tych starszych. Pomysłowość naszych animatorów nie ma granic. Dawka śmiechu i pozytywnej energii to recepta na udany wypoczynek.

 • RYWALIZACJE SPORTOWE

  Zabawy sportowe wyzwolą w dzieciach radość i swobodę. Nasi animatorzy to profesjonaliści, zadbają o to, aby rywalizacja nie była tylko próbą sił, lecz zabawą, która realizuje konkretne cele, takie jak: budowanie poczucia własnej wartości, walka o zwycięstwo oparta na zasadach, szacunek dla siebie i przeciwnika, umiejętność wygrywania i przegrywania. Zapewniamy doskonałą i mądrą zabawę.

dostępność: cała Polska

czas trwania: 2-4 h

grupa: 1 animator – 10 dzieci

wymagane warunki: pomieszczenie zamknięte lub plener

cena:  1 animator – 1 h zabawy
150 zł brutto

 

REJESTRACJA

Dane kontaktowe Zamawiającego

Dane do faktury

Atrakcja

Masz pytanie odnośnie animacji dla dzieci ?
Skontaktuj się z nami !

BOK

tel. 737 463 480

e-mail: atrakcje@practicalevents.pl

 

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link