ODWOŁANIE SZKOLEŃ DO DNIA 13.04.2020 r.

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz ogłoszeniem stanu epidemicznego oświadczamy, iż odwołujemy wszystkie zaplanowane do dnia 13 kwietnia 2020 r. szkolenia otwarte, zamknięte, konferencje i eventy. Z naszymi kontrahentami i zarejestrowanymi uczestnikami podejmujemy kontakt indywidualny, by ustalić nowe i dogodne terminy realizacji otrzymanych zleceń.

 

Pokładamy głęboką nadzieję w skuteczność wprowadzanych przez organy administracji publicznej, centralne i samorządowe regulacji, dzięki którym zmniejszy się ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 i wznowienia działalności po 13 kwietnia 2020 r. Przede wszystkim chcielibyśmy móc zapewnić bezpieczeństwo i komfortowe warunki uczestnikom organizowanych przez nas wydarzeń.

 

Jako przedstawiciel branży MICE – w pierwszej linii dotkniętej skutkami epidemii – przyłączamy się do apelu wystosowanego przez organizacje zrzeszające podmioty działające na szeroko rozumianym rynku organizacji wydarzeń i wyjazdów biznesowych – treść stanowiska z dnia 5 marca 2020 r. do pobrania w załączonym pliku.

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link