Animacje Practical Events – dlaczego warto wziąć udział?

Doświadczenie

Wiemy jak, gdzie i kiedy zorganizować interesujące wydarzenie dla dzieci.
Wiemy po co, do kogo i gdzie skierować naszych animatorów i instruktorów, by znaleźli małych uczestników pełnych energii i chęci do poznawania świata – istne żywe srebra.
Wiemy kogo zatrudnić, jak sprawdzić jego wiedzę i doświadczenie oraz jak kontrolować poziom naszych wydarzeń bo zdajemy sobie sprawę, że dziecko to największy skarb i uwidoczniona miłość rodziców.

Pomysłodawcy

Scenariusz animacji i szkoleń dla dzieci powinien być dobrze przemyślany i atrakcyjny. Mamy świadomość, że chcąc uczestniczyć w rozwoju dziecka powinniśmy dochować najwyższych standardów. Nasi animatorzy i instruktorzy są ekspertami w swojej dziedzinie – sami nieustannie szkolą się, by móc swoim małym słuchaczom przekazywać najświeższe fakty. Niejednokrotnie sami są rodzicami i doskonale znają trud wychowania dziecka. Co najważniejsze, wiedzą jak zainteresować swoich uczestników eventów i pobudzić do aktywnego rozwoju.

Wizja

Nasz superbohater EVENT chce aktywnie uczestniczyć w rozwoju każdego dziecka pełnego energii w codziennym poznawaniu świata. EVENT towarzyszy małym odkrywcom w trakcie sesji muzycznych, sensorycznych i artystycznych; zapoznaje z przedstawicielami różnych zawodów i przybliża najbardziej ciekawe hobby ludzkości; wreszcie, uczy małe szkraby jak nieść pomoc koleżankom i kolegom, a także osobom dorosłym oraz jak należy zachować się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. Superbohater EVENT jest zaangażowany w aktywny i kreatywny rozwój dziecka.

Rekomendacje

Nasza oferta szkoleniowo-eventowa jest skierowana w szczególności do żłobków, przedszkoli, szkół i prywatnych sal zabaw. Dziękujemy za każde dobre słowo i feedback po każdej animacji czy szkoleniu dla dzieci. Dzięki temu wiemy, że nasza praca jest pozytywnie odbierana przez najmłodsze a jednocześnie najbardziej wymagające grono uczestników oraz mamy możliwość nieustannego ulepszania scenariuszy wydarzeń.

Nowe szkolenie

close-link