PIERWSZA POMOC - WARSZTATY MAŁEGO RATOWNIKA

Pierwsza pomoc - warsztaty małego ratownika. Naszym Głównym celem jest oswojenie dzieci z tematyką pierwszej pomocy. Uczymy poczucia obowiązku niesienia pomocy innym.

od 730 PLN

KURS PIERWSZEJ POMOCY dla Pracowników Placówek Oświatowych

Wiemy, jak bardzo odpowiedzialna i ważna jest praca pracowników szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych. Zależy nam, aby każdy był bardzo dobrze przeszkolony z pierwszej pomocy, w szczególności osoby dbające o bezpieczeństwo dzieci i...

od 1218 PLN

Szkolenie z pierwszej pomocy - PIERWSZA POMOC DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Naszym głównym celem jest oswojenie dzieci z tematyką pierwszej pomocy oraz nauczenie dzieci starszych i młodzieży prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Uczymy poczucia obowiązku niesienia pomocy innym. Szkolenie z pierwszej pomocy

od 999 PLN

KONCERT GORDONOWSKI

To wyjątkowy koncert interaktywny skierowany do rodzin z małymi dziećmi. Podczas koncertów wszyscy uczestnicy biorą aktywny udział we wspólnym muzykowaniu, tańcu, śpiewie i rytmizacji...

Warszawa

1800 PLN

Zabawy dla dzieci inspirowane literaturą - szkolenie dla nauczycieli

Znaczenie zabawy w rozwoju dziecka. Znaczenie literatury dziecięcej w procesie wychowawczo-dydaktycznym. Zabawy inspirowane literaturą dziecięcą.

18 maj 2019

Warszawa

210 PLN

Zabawy inspirowane muzyką klasyczną - szkolenie dla nauczycieli

Wpływ muzyki klasycznej na rozwój dziecka. Barwy muzyki. Muzyką malowane. Muzyczne opowieści ruchowe. Zabawy ruchowe z rekwizytami. Świat emocji z muzyką klasyczną. Zabawy relaksacyjne, wyciszające.

25 maj 2019

Warszawa

225 PLN

Kurs animatora zabaw dziecięcych

Uczestnik szkolenia wzbogaci swój pedagogiczny warsztat pracy o zagadnienia z zakresu pedagogiki zabawy; pozna i sam wypróbuje propozycje zabaw integracyjnych, ruchowych, z chustą animacyjną „Klanza”, malowanie twarzy, zabawy z balonami.

02 czerwiec 2019

Warszawa

140 PLN

Arteterapia - kurs podstawowy

Podczas kursu uczestnik zdobędzie wiedzę z zakresu arteterapii, pozna cele, funkcje, metody i formy arteterapii, zdobędzie umiejętności wykorzystania tych metod w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym...

15 czerwiec 2019

Warszawa

300 PLN

Metody aktywizujące w edukacji wczesnoszkolnej

Uczestnicy poznają metody aktywizujące dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzięki warsztatom będą mogli zastosować poznane metody w praktyce. Prosimy zatem o wygodny strój do ćwiczeń ruchowych.

29 czerwiec 2019

Warszawa

250 PLN

TERAPIA RĘKI – KURS I, II STOPIEŃ

Szkolenie ma na celu: - wykształcenie umiejętności obserwacji potrzeby zastosowania terapii ręki u dzieci oraz - przygotowanie uczestników do prowadzenia terapii ręki. Uczestnicy pozyskają niezbędną wiedzę teoretyczną, wyćwiczą zdobytą teor...

13-14 lipiec 2019

700 PLN

Animacje Practical Events – dlaczego warto wziąć udział?

Doświadczenie

Wiemy jak, gdzie i kiedy zorganizować interesujące wydarzenie dla dzieci.
Wiemy po co, do kogo i gdzie skierować naszych animatorów i instruktorów, by znaleźli małych uczestników pełnych energii i chęci do poznawania świata – istne żywe srebra.
Wiemy kogo zatrudnić, jak sprawdzić jego wiedzę i doświadczenie oraz jak kontrolować poziom naszych wydarzeń bo zdajemy sobie sprawę, że dziecko to największy skarb i uwidoczniona miłość rodziców.

Pomysłodawcy

Scenariusz animacji i szkoleń dla dzieci powinien być dobrze przemyślany i atrakcyjny. Mamy świadomość, że chcąc uczestniczyć w rozwoju dziecka powinniśmy dochować najwyższych standardów. Nasi animatorzy i instruktorzy są ekspertami w swojej dziedzinie – sami nieustannie szkolą się, by móc swoim małym słuchaczom przekazywać najświeższe fakty. Niejednokrotnie sami są rodzicami i doskonale znają trud wychowania dziecka. Co najważniejsze, wiedzą jak zainteresować swoich uczestników eventów i pobudzić do aktywnego rozwoju.

Wizja

Nasz superbohater EVENT chce aktywnie uczestniczyć w rozwoju każdego dziecka pełnego energii w codziennym poznawaniu świata. EVENT towarzyszy małym odkrywcom w trakcie sesji muzycznych, sensorycznych i artystycznych; zapoznaje z przedstawicielami różnych zawodów i przybliża najbardziej ciekawe hobby ludzkości; wreszcie, uczy małe szkraby jak nieść pomoc koleżankom i kolegom, a także osobom dorosłym oraz jak należy zachować się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. Superbohater EVENT jest zaangażowany w aktywny i kreatywny rozwój dziecka.

Rekomendacje

Nasza oferta szkoleniowo-eventowa jest skierowana w szczególności do żłobków, przedszkoli, szkół i prywatnych sal zabaw. Dziękujemy za każde dobre słowo i feedback po każdej animacji czy szkoleniu dla dzieci. Dzięki temu wiemy, że nasza praca jest pozytywnie odbierana przez najmłodsze a jednocześnie najbardziej wymagające grono uczestników oraz mamy możliwość nieustannego ulepszania scenariuszy wydarzeń.

Nowe szkolenie

close-link