Wybierz kategorię

Practical Events – Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Praca z Seniorami to bardzo dynamicznie rozwijający się obszar działań, w którym się specjalizujemy. Wiemy jak wspierać rozwój i aktywizację społeczną Seniorów. Współpracujemy z osobami, które posiadają odpowiednie przygotowanie i doświadczenie w pracy z osobami starszymi; dbamy o doskonalenie ich umiejętności zawodowych, tak aby praca z osobami starszymi przebiegała profesjonalnie i rzetelnie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego Seniora.

Stwarzamy Seniorom możliwości uczestniczenia w życiu społecznym w różnych obszarach. Przeciwdziałamy ich wykluczeniu i osamotnieniu. Dbamy o ich rozwój fizyczny, intelektualny i duchowy. Oferujemy wsparcie i profesjonalną pomoc, tak aby zminimalizować wszelkie trudności związane z tym okresem życia.

Nasz sukces to radość, uśmiech i wdzięczność naszych kochanych Seniorów. Z tego czerpiemy motywację do doskonalenia naszych działań. Chcemy wspierać osoby starsze i kolorować ich życie, tak aby było ono atrakcyjne i pełne wrażeń.

Pomysłodawcy

Instruktorzy i animatorzy współpracujący z nami to osoby przygotowane do pracy z Seniorami. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawdzać i doskonalić warsztat pracy każdej osoby, której powierzamy realizację zadań z Seniorami.

Scenariusze zajęć i spotkań dla osób z tej grupy społecznej są przygotowywane pod kątem indywidualnych potrzeb grupy. Każde nasze działanie jest dokładnie przemyślane i profesjonalnie zaplanowane.

Wizja

Wspieranie osób starszych, włączanie ich do życia społecznego, angażowanie do działań czy zachęcanie do aktywności to bardzo ważne dziedziny pracy w obecnym czasie, kiedy społeczeństwo starzeje się i panuje kult młodości.

To dziedzina, która się rozwija. My w tym rozwoju uczestniczymy i chcemy towarzyszyć Seniorom, ich rodzinom i opiekunom. Współpracujemy z instytucjami, placówkami, ośrodkami, które sprawują opiekę nad osobami starszymi. Staramy się dotrzeć tam, gdzie nasza obecność może wnieść radość, ale także profesjonalnie wesprzeć rozwój osób starszych.

Naszą misją jest stworzenie obszarów działań dla osób starszych, które pozwolą im poczuć się swobodnie, umożliwią rozwój ich zainteresowań, zachęcą do aktywności fizycznej i umysłowej, pozwolą poznać nowe możliwości i dziedziny życia. Nasze animacje, zajęcia warsztatowe, spotkania tematyczne, wykłady i oryginalne atrakcje pozwolą stworzyć przestrzeń oraz czas dla niezapomnianych wrażeń, doświadczeń i działań.

Rekomendacje

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich instytucji, placówek, ośrodków, domów kultury, organizacji, indywidualnych osób, które wspierają osoby starsze. Nasze działania dedykujemy Seniorom, ale liczymy na szeroką współpracę, dzięki której dotrzemy do szerokiego grona osób starszych i wspólnie będziemy mogli uczestniczyć w kolorowaniu ich świata. Za każdy uśmiech i dobre słowo jesteśmy bardzo wdzięczni – dzięki temu jesteśmy pewni, że nasza praca ma sens. Widząc zadowolenie i rozwój naszych Seniorów wiemy, że takie działania są potrzebne, więc dalej będziemy działać z pasją i zaangażowaniem.

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link