Wybierz kategorię

Practical Events – Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Animacja to nowoczesna i bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina turystyki. To obszar, w którym nasze działania i propozycje doskonale się wpisują. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu animacji dla hotelowych gości. Doskonale wiemy, czego potrzebują dzieci, dorośli czy osoby starsze. Spełniamy oczekiwania rodzin.

Dzieci to najbardziej wymagający odbiorca. Każdy rodzic, opiekun, osoba organizująca czas wolny pragnie sprostać wymaganiom najmłodszych – my w tym pomagamy dostarczając ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu. Dzieci z nami się nie nudzą, rodzice mogą odpocząć lub uczestniczyć w innych wydarzeniach. Właściciele hoteli czy pensjonatów są zadowoleni, bo tworzymy doskonałą wizytówkę i zapisujemy trwałe wspomnienia w sercach gości.

Sprostamy również wymaganiom rodziców oraz indywidualnych gości. Posiadamy duże doświadczenie w pracy z seniorami – również dla tych grup gości jesteśmy w stanie przygotować ciekawe propozycje i zapewnić doskonałą, pełną wrażeń zabawę.

Współpraca z nami to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Nasi partnerzy-animatorzy to osoby godne zaufania, doskonale przygotowane merytorycznie i technicznie, z dużym doświadczeniem. Stale kontrolujemy jakość ich pracy oraz dbamy o ich doskonalenie zawodowe.

Pomysłodawcy

Współpracujemy z osobami pełnymi pasji, które posiadają doświadczenie w animowaniu wydarzeń dla dzieci, rodzin, dorosłych i seniorów. Ich praca i nasze doświadczenie to gwarancja doskonałej zabawy. Cenimy oddanie, zaangażowanie i dyspozycyjność naszych partnerów. Dokładamy wszelkich starań poprzez wzbogacanie warsztatu pracy, tak aby Państwa klientom zapewnić niezapomniane wrażenia. Nasze harmonogramy wydarzeń są przemyślane, dostosowane do indywidualnych potrzeb gości i możliwości obiektu. Nasz bagaż doświadczeń i pomysłów nie pozwala poddać się przeciwnościom. Sprostamy każdej nieprzewidzianej sytuacji.

Wizja

Nasz cel to doskonała zabawa, niezapomniane przeżycia, radość gości – szczególnie tych najmłodszych. W Polsce animacja czasu w hotelach to luksus, który w innych państwach jest powszechnie dostępny. U nas jest to obszar, który się rozwija. Hotele najczęściej oferują tylko nocleg, wyżywienie czy ofertę okolicznych atrakcji. A co z dziećmi pełnymi energii, które większość czasu w roku spędzają z telefonem lub przed komputerem? Co można zaoferować ich rodzicom – zmęczonym pracą i codziennymi obowiązkami? A seniorzy, którzy coraz częściej są żądni przygód?  Jeszcze za mało jest miejsc, gdzie klient otrzyma bogatą ofertę animacji pełną pomysłów na kreatywne spędzenie wolnego czasu. My pomożemy sprostać tym wymaganiom.

Rekomendacje

Ofertę kierujemy do hoteli, pensjonatów, działalności agroturystycznych, organizacji związanych z turystyką i planowaniem czasu wolnego dla dzieci i dorosłych.

Do tej pory otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii i ocen. Otrzymujemy kolorowe kartki od dzieci i podziękowania od rodziców. Właściciele Hoteli, w których gościliśmy, chcą dalej z nami współpracować.

Jeśli jeszcze w Waszej ofercie nie ma harmonogramu animacji – zapraszamy do współpracy.

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link