PIERWSZA POMOC - WARSZTATY MAŁEGO RATOWNIKA

Pierwsza pomoc - warsztaty małego ratownika. Naszym Głównym celem jest oswojenie dzieci z tematyką pierwszej pomocy. Uczymy poczucia obowiązku niesienia pomocy innym.

od 730 PLN

KURS PIERWSZEJ POMOCY dla Pracowników Placówek Oświatowych

Wiemy, jak bardzo odpowiedzialna i ważna jest praca pracowników szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych. Zależy nam, aby każdy był bardzo dobrze przeszkolony z pierwszej pomocy, w szczególności osoby dbające o bezpieczeństwo dzieci i...

od 1218 PLN

Szkolenie z pierwszej pomocy - PIERWSZA POMOC DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Naszym głównym celem jest oswojenie dzieci z tematyką pierwszej pomocy oraz nauczenie dzieci starszych i młodzieży prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Uczymy poczucia obowiązku niesienia pomocy innym. Szkolenie z pierwszej pomocy

od 999 PLN

KONCERT GORDONOWSKI

To wyjątkowy koncert interaktywny skierowany do rodzin z małymi dziećmi. Podczas koncertów wszyscy uczestnicy biorą aktywny udział we wspólnym muzykowaniu, tańcu, śpiewie i rytmizacji...

Warszawa

1800 PLN

Practical Events – Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Wiemy jak, gdzie i kiedy zorganizować interesujące wydarzenie dla dzieci.

Wiemy po co, do kogo i gdzie skierować naszych animatorów i instruktorów, by znaleźli małych uczestników pełnych energii i chęci do poznawania świata – istne żywe srebra.

Wiemy kogo zatrudnić, jak sprawdzić jego wiedzę i doświadczenie oraz jak kontrolować poziom naszych wydarzeń, bo zdajemy sobie sprawę, że dziecko to największy skarb i uwidoczniona miłość rodziców.

Pomysłodawcy

Scenariusz animacji i szkoleń dla dzieci powinien być dobrze przemyślany i atrakcyjny. Mamy świadomość, że chcąc uczestniczyć w rozwoju dziecka powinniśmy dochować najwyższych standardów. Nasi animatorzy i instruktorzy są ekspertami w swojej dziedzinie – sami nieustannie szkolą się, by móc swoim małym słuchaczom przekazywać najświeższe fakty. Niejednokrotnie sami są rodzicami i doskonale znają trud wychowania dziecka. Co najważniejsze, wiedzą jak zainteresować swoich uczestników eventów i pobudzić do aktywnego rozwoju.

Wizja

Nasz bohater Czaruś – książę krainy Czarlandii, chce aktywnie uczestniczyć w rozwoju każdego dziecka pełnego energii w codziennym poznawaniu świata. Czaruś towarzyszy małym odkrywcom w trakcie sesji muzycznych, sensorycznych i artystycznych; zapoznaje z przedstawicielami różnych zawodów i przybliża najbardziej ciekawe hobby ludzkości; wreszcie, uczy małe szkraby jak nieść pomoc koleżankom i kolegom, a także osobom dorosłym oraz jak należy zachować się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. Czaruś jest zaangażowany w aktywny i kreatywny rozwój dziecka.

Rekomendacje

Nasza oferta szkoleniowo-eventowa jest skierowana w szczególności do żłobków, przedszkoli, szkół i prywatnych sal zabaw, ale również osób prywatnych. Dziękujemy za każde dobre słowo i feedback po każdej animacji czy szkoleniu dla dzieci. Dzięki temu wiemy, że nasza praca jest pozytywnie odbierana przez najmłodsze a jednocześnie najbardziej wymagające grono uczestników oraz mamy możliwość nieustannego ulepszania scenariuszy wydarzeń.

Nowe szkolenie

close-link