Edukacja przeciwpowodziowa dla dzieci i młodzieży 2019 r.

Zapraszamy do zgłoszenia udziału w projekcie nieodpłatnych szkoleń dla dzieci i młodzieży związanych ze zjawiskiem powodzi, diagnozowaniem sytuacji alarmowych i przygotowaniem na wypadek ich wystąpienia.

od 0 PLN

PIERWSZA POMOC - WARSZTATY MAŁEGO RATOWNIKA

Pierwsza pomoc - warsztaty małego ratownika. Naszym Głównym celem jest oswojenie dzieci z tematyką pierwszej pomocy. Uczymy poczucia obowiązku niesienia pomocy innym.

Cała Polska

od 899 PLN

KURS PIERWSZEJ POMOCY dla Pracowników Placówek Oświatowych

Wiemy, jak bardzo odpowiedzialna i ważna jest praca pracowników szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych. Zależy nam, aby każdy był bardzo dobrze przeszkolony z pierwszej pomocy, w szczególności osoby dbające o bezpieczeństwo dzieci i...

Cała Polska

od 1499 PLN

Szkolenie z pierwszej pomocy - PIERWSZA POMOC DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Naszym głównym celem jest oswojenie dzieci z tematyką pierwszej pomocy oraz nauczenie dzieci starszych i młodzieży prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Uczymy poczucia obowiązku niesienia pomocy innym. Szkolenie z pierwszej pomocy

Cała Polska

od 999 PLN

ANIMACJE DLA DZIECI - PAKIET PODSTAWOWY

Animacje dla dzieci w pakiecie podstawowym to propozycja zabaw z wykwalifikowanym animatorem, które można przeprowadzić bez szczególnych przygotowań przestrzeni do zabaw w czasie imprez rodzinnych, firmowych lub podczas spotkań ze znajomymi.

Cała Polska

od 300 PLN

ANIMACJE DLA DZIECI - PAKIET PODSTAWOWY PLUS

Animacje dla dzieci w pakiecie podstawowym plus to propozycja kilkunastu zabaw z wykwalifikowanym animatorem, które można przeprowadzić bez szczególnych przygotowań przestrzeni do zabaw w czasie imprez rodzinnych, firmowych lub podczas spotkań.

Cała Polska

od 700 PLN

FOTOBUDKA

Każda impreza rodzinna albo firmowa dokumentowana jest dzięki fotografiom. Niejednokrotnie robimy zdjęcia wyłącznie we własnym zakresie, bywa, że zatrudniamy profesjonalnego fotografa, ale coraz częściej wynajmujemy też fotobudkę.

Cała Polska

od 900 PLN

MALOWANIE HENNĄ

Henna to naturalny barwnik roślinny produkowany z liści i pędów rośliny zwanej lawsonią bezbronną. Służy do malowania skóry od ponad 5000 lat. Była niegdyś używana na terenach Dalekiego Wschodu, Indii, Pakistanu, Iranu oraz w krajach Afryki.

Cała Polska

od 600 PLN

MOBILNE PLANETARIUM

Pokaz w mobilnym planetarium to jedyna i niepowtarzalna szansa na podziwianie kosmosu.

Cała Polska

od 500 PLN

MAGICZNY POKAZ

Pełne energii przedstawienia przenoszą wszystkie dzieci w niezwykły świat czarodziejskich sztuczek. Charyzmatyczny iluzjonista i jego kolorowe rekwizyty zaskoczą wszystkich.

Cała Polska

od 1500 PLN

CYRKOWE SHOW

To rozrywkowe widowisko, które dostarczy wiele niezapomnianych wrażeń, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Cyrkowe show to występy pełne humoru z elementami kuglarstwa, pantomimy i akrobatyki.

Cała Polska

od 2500 PLN

BAŃKI MYDLANE

Zaproście nas a zobaczycie jak w prosty sposób można wykonać sztuczki zręcznościowe: tworzyć piękne bańki i dobrze się bawić. Bańki mydlane stanowią ogromną frajdę dla dzieci! Są przez nie uwielbiane od wieków.

Cała Polska

od 1000 PLN

KONCERT GORDONOWSKI

To wyjątkowy koncert interaktywny skierowany do rodzin z małymi dziećmi. Podczas koncertów wszyscy uczestnicy biorą aktywny udział we wspólnym muzykowaniu, tańcu, śpiewie i rytmizacji...

Cała Polska

od 1500 PLN

PIRACKIE POTYCZKI

Większość dzieci fascynuje świat piratów. Jest on tajemniczy, nieodgadniony, przepełniony licznymi przygodami. Morska tematyka jest dla dzieci bardzo ciekawa i inspirująca, chociażby za sprawą serii filmów „Piraci z Karaibów”.

Cała Polska

od 1300 PLN

TELETURNIEJ SHOW

Nasza propozycja to mieszanka znanych gier z małego ekranu.

Cała Polska

od 1300 PLN

WARSZTATY BALONOWE

Warsztaty balonowe to niecodzienna forma zabawy rozwijająca zdolności motoryczne. Zajęcia z balonami dają niepowtarzalną możliwość nauki poprzez wspaniałą zabawę.

Cała Polska

od 775 PLN

WARSZTATY MYDLARSKIE

Warsztaty mydlarskie to niecodzienne zajęcia, które przenoszą w czasy, kiedy mydło było rzadkością. Dzieci poznają historie skrywane przez małe mydełka, a przede wszystkim same stworzą swoje unikalne mydełka o wybranym kształcie, kolorze, zap...

Cała Polska

od 790 PLN

WARSZTATY ŚWIEC ŻELOWYCH

Warsztaty świec żelowych to niecodzienna okazja do stworzenia przez dzieci własnej, niepowtarzalnej świecy. Uczestnicy mogą wykazać się swoją kreatywnością i wyobraźnią przy wyborze kształtu, koloru oraz zapachu świecy.

Cała Polska

od 790 PLN

WARSZTATY ŚWIEC PLASTYCZNYCH

Światło bijące z kreatywnej plastycznej świecy nadaje blasku każdej chwili. Warsztaty tworzenia świec plastycznych dają nieograniczone możliwości, ponieważ każdy uczestnik może wykonać świecę, jaką tylko zechce.

Cała Polska

od 790 PLN

WARSZTATY MALOWANIA NA TORBACH

W czasach, gdy w trosce o środowisko naturalne zwraca się coraz baczniejszą uwagę na konieczność redukcji ilości jednorazowych torebek foliowych, do łask wracają torby z trwałych materiałów, które mogą być wykorzystywane wielokrotnie.

Cała Polska

od 800 PLN

WARSZTATY MALOWANIA KOSZULEK

Własny pomysł, własny autorski projekt, własnoręczne wykonanie - tak najkrócej można określić ideę, która przyświecała nam przy opracowywaniu warsztatu malowania koszulek.

Cała Polska

od 800 PLN

WARSZTATY ZEGAROWE

A gdyby pomóc dzieciom bardzo szybko nauczyć się, którą godzinę naprawdę pokazuje zegar?

Cała Polska

od 850 PLN

WARSZTATY MAGNESOWE

Lodówka każdego rodzica wygląda podobnie: setki kartek i karteczek z dziełami małych artystów. Problem pojawia się w momencie, gdy kończą się magnesy.

Cała Polska

od 775 PLN

WARSZTATY SKARBONKOWE

Aby zacząć wyrabiać w sobie nawyk oszczędzania trzeba na początek mieć jakieś miejsce do gromadzenia drobnych pieniążków.

Cała Polska

od 825 PLN

WARSZTATY STOLARSKIE

To spotkanie z „majstrem klepką”, który wyjaśni i pokaże jak łatwo i sprawnie posługiwać się drewnem, by wyczarować z niego nieskomplikowane konstrukcje mające zastosowanie w życiu codziennym małego stolarza.

Cała Polska

od 825 PLN

WARSZTATY CZEKOLADOWE

Warsztaty czekoladowe to wyprawa do kreatywnej zabawy słodkościami.

Cała Polska

od 840 PLN

WARSZTATY LIZAKOWE

Warsztaty lizakowe to kreatywne zajęcia dla osób w każdym wieku. Zapewniają niepowtarzalną możliwość przeniesienia się do krainy dziecięcych marzeń i wykonania słodkości uwielbianej przez wszystkich.

Cała Polska

od 790 PLN

WARSZTATY MALOWANIA KOLOROWĄ NITKĄ

Deska, gwoździe i kolorowe nitki to trzy rzeczy, z których można zrobić niezwykłe ozdoby, pamiątki czy prezenty.

Cała Polska

od 750 PLN

WARSZTATY MALOWANIA NA CERAMICE

W czasach, gdy w tak dużym stopniu kładzie się nacisk na indywidualizm, każdy chciałby posiadać swoje niepowtarzalne, oryginalne naczynie, takie jak kubek czy filiżanka na ulubiony napój.

Cała Polska

od 850 PLN

WARSZTATY MALOWANIA NA WODZIE

Płaskie naczynie z wodą, specjalistyczne farby i kartki – te trzy elementy wystarczą, by wyczarować niezwykłe obrazy.

Cała Polska

od 750 PLN

BUDUJEMY EKO MIASTO

Pracownia Architektoniczna dla dzieci, w której powstają projekty wymarzonego miasta.

Cała Polska

od 3000 PLN

DOM MODY

Propozycja edukacyjnej rozrywki, podczas której dzieci poznają historię mody i dowiedzą się, jakie są metody wytwarzania tkanin z różnych stron świata.

Cała Polska

od 2500 PLN

WARSZTATY TAŃCA

Taniec powoduje wzrost hormonu szczęścia – czyli endorfin. Taniec i zabawy ruchowe sprzyjają rozwojowi wszechstronnej sprawności ruchowej.

Cała Polska

od 600 PLN

WARSZTATY CZERPANIA PAPIERU

Własnoręczne wykonanie papieru tradycyjną metodą to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość uzyskania niepowtarzalnych arkuszy papieru o charakterystycznie postrzępionych bokach, które mogą być oryginalną pamiątką.

Cała Polska

od 790 PLN

WARSZTATY ZAPACHOWE

Gdy umiejętnie połączymy kolorowe lniane woreczki, pachnące płatki kwiatów, zioła i esencje zapachowe to otrzymamy gotowy przepis na niezwykły i oryginalny upominek na niemal każdą okazję - zapachowy woreczek.

Cała Polska

od 825 PLN

WARSZTATY MALOWANIA PIASKIEM

Czas na odkrycie zupełnie nowego patentu na malowanie!

Cała Polska

od 780 PLN

WARSZTATY DREWNO OSIKOWE

Osika daje ogromne możliwości kreatywnego wykorzystania jej właściwości do tworzenia różnych ozdób.

Cała Polska

od 800 PLN

WARSZTATY DECOUPAGE

Decoupage to niecodzienna technika zdobienia przy pomocy serwetek, papieru oraz specjalnie do tego celu stworzonych preparatów.

Cała Polska

od 840 PLN

WARSZTATY BURSZTYNOWE

Uczestnicy warsztatów bursztynowych poznają: historię bursztynu, właściwości fizyczne i chemiczne bursztynu, zastosowanie bursztynu, różnorakie okazy bursztynu.

Cała Polska

od 850 PLN

WARSZTATY PSZCZELARSKIE

Kim jest pszczelarz? Czym jest ul? Co to pszczela rodzina? Jakie znaczenie mają pszczoły dla otaczającego nas świata? Dlaczego powinniśmy dbać pszczoły? Jak kiedyś, a jak dziś pozyskuje się miód pszczeli?

Cała Polska

od 780 PLN

WARSZTATY Z DRUKARKĄ 3D

Kreatywna rewolucja w rysowaniu. To niesamowita przygoda, która wyobraźni nadaje realne kształty i przenosi je w trzeci wymiar, a także twórcza podróż po krainie wyobraźni przestrzennej.

Cała Polska

od 850 PLN

WARSZTATY CHEMICZNO-MAGICZNE

Warsztaty chemiczno-magiczne to swobodna forma przekazu, dużo zabawy, a przy tym sporo dawki naukowej wiedzy przekazanej w sposób przystępny dla odbiorcy w każdym wieku. Przywozimy ze sobą wszystkie niezbędne do przeprowadzenia warsztatów materiał...

Cała Polska

od 800 PLN

WARSZTATY FIZYCZNO-MAGICZNE

Warsztaty fizyczno-magiczne to wspaniała możliwość zapoznania się z różnego rodzaju eksperymentami fizycznymi, które w przystępny sposób tłumaczą podstawowe zasady rządzące światem fizyki.

Cała Polska

od 800 PLN

WARSZTATY GLINIARSKIE

Warsztaty gliniarskie to świetna zabawa z przyjaznym materiałem - gliną. W trakcie zajęć powstają ceramiczne rzeźby, a tematy dostosowane są do wieku dzieci oraz ich możliwości manualnych.

Cała Polska

od 775 PLN

WARSZTATY GIPSOWE

Warsztaty gipsowe stanowią atrakcyjną i kreatywną formę edukacji artystycznej, rozbudzają wyobraźnię, pozwalają rozwijać zdolności plastyczne, a także są bardzo ciekawym sposobem na zagospodarowanie czasu.

Cała Polska

od 775 PLN

WARSZTATY ORIGAMI

Podczas warsztatów origami zajmujemy się tworzeniem przestrzennych form z arkusza papieru.

Cała Polska

od 775 PLN

WARSZTATY PIANOSTWORÓW MUSUJĄCYCH

Pianostworki to najprzyjemniejsze ze wszystkich stworów. Są to niegroźne dla dziecięcej skóry stwory, które tworzą pianę podczas kąpieli.

Cała Polska

od 800 PLN

Practical Events – Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Wiemy jak, gdzie i kiedy zorganizować interesujące wydarzenie dla dzieci.

Wiemy po co, do kogo i gdzie skierować naszych animatorów i instruktorów, by znaleźli małych uczestników pełnych energii i chęci do poznawania świata – istne żywe srebra.

Wiemy kogo zatrudnić, jak sprawdzić jego wiedzę i doświadczenie oraz jak kontrolować poziom naszych wydarzeń, bo zdajemy sobie sprawę, że dziecko to największy skarb i uwidoczniona miłość rodziców.

Pomysłodawcy

Scenariusz animacji i szkoleń dla dzieci powinien być dobrze przemyślany i atrakcyjny. Mamy świadomość, że chcąc uczestniczyć w rozwoju dziecka powinniśmy dochować najwyższych standardów. Nasi animatorzy i instruktorzy są ekspertami w swojej dziedzinie – sami nieustannie szkolą się, by móc swoim małym słuchaczom przekazywać najświeższe fakty. Niejednokrotnie sami są rodzicami i doskonale znają trud wychowania dziecka. Co najważniejsze, wiedzą jak zainteresować swoich uczestników eventów i pobudzić do aktywnego rozwoju.

Wizja

Nasz bohater Czaruś – książę krainy Czarlandii, chce aktywnie uczestniczyć w rozwoju każdego dziecka pełnego energii w codziennym poznawaniu świata. Czaruś towarzyszy małym odkrywcom w trakcie sesji muzycznych, sensorycznych i artystycznych; zapoznaje z przedstawicielami różnych zawodów i przybliża najbardziej ciekawe hobby ludzkości; wreszcie, uczy małe szkraby jak nieść pomoc koleżankom i kolegom, a także osobom dorosłym oraz jak należy zachować się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. Czaruś jest zaangażowany w aktywny i kreatywny rozwój dziecka.

Rekomendacje

Nasza oferta szkoleniowo-eventowa jest skierowana w szczególności do żłobków, przedszkoli, szkół i prywatnych sal zabaw, ale również osób prywatnych. Dziękujemy za każde dobre słowo i feedback po każdej animacji czy szkoleniu dla dzieci. Dzięki temu wiemy, że nasza praca jest pozytywnie odbierana przez najmłodsze a jednocześnie najbardziej wymagające grono uczestników oraz mamy możliwość nieustannego ulepszania scenariuszy wydarzeń.

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link