Wywiady

Nowe technologie w windykacji

Nowe technologie w windykacji. Odzyskanie należności od dłużnika nie zawsze jest proste. Mimo, że zdecydowana większość firm szybko reaguje na pierwsze wezwania. Czasem trafiamy jednak na upartego dłużnika, na którego nie zadziałają zwykłe metody...

Blended learning w szkoleniach językowych

Dr Will Thalheimer, jeden z autorytetów badających metody nauczania, podsumowuje swoje dwudziestoletnie badania nad efektywnością form nauczania za pomocą prostego wzoru – zajęcia stacjonarne < e-learning < blended learning.

Alfavox o efektywnej polityce windykacyjnej firm

Windykacja należności przez firmy to temat, który wpływa na kondycję finansową i inwestycyjną firm, ale też stanowi obszar, który odzwierciedla całościowy sposób funkcjonowania organizacji. Alfavox o efektywnej polityce windykacyjnej firm.

Dieta redukcyjna, a zasady żywienia

Nadwaga i otyłość - epidemie XXI wieku. Modne diety – prawda czy mit? Jak skutecznie walczyć z nadmiernymi kilogramami?

Blockchain w procesie windykacji

Blockchain to nowa technologia, która przechowuje dane w specjalny, usystematyzowany sposób, uniemożliwiający jakąkolwiek ingerencję. Blockchain to nowa technologia, umożliwiająca cyfrowy zapis historii zdarzeń lub transakcji w tzw. łańcuchu bloków...

Edukacja – Jak e-learning oraz otwarte zasoby kształcą przyszłych pracowników?

Edukacja to obecnie wielkie wyzwanie. Jeśli nie zmienimy sposobu nauczania, za 30 lat będziemy mieli kłopoty. Metody nauczania i rzeczy, których uczymy, pochodzą sprzed 200 lat - mówił podczas Światowego Forum Ekonomicznego Jack Ma...

Postępowanie uproszczone. Uwagi prawnoporównawcze.

Postępowanie uproszczone. Przykładem  uproszczenia  postępowania  administracyjnego  są rozwiązania wprowadzone w czeskim Kodeksie postępowania administracyjnego. Sprawdź co musisz wiedzieć na temat: "postępowanie uproszczone"?

Inspiruj, angażuj i buduj środowisko do samodzielnej nauki

Jak promować szkolenia e-learningowe w organizacji? Szkolenie e-learningowe - co musisz wiedzieć?

Podmioty postępowania administracyjnego w sprawie pomocy społecznej

Najważniejszymi elementami postępowania administracyjnego są organ i strona. Rozpoczęcie postępowania wymaga ustalenia zdolności organu do rozpoznania i rozstrzygnięcia określonej sprawy. Podmioty postępowania administracyjnego - co musisz wiedzieć?

Co musisz wiedzieć, jeśli angażujesz pracowników w proces edukacyjny

Jak angażować w proces edukacyjny? Do niedawna wiedzę dostarczano do organizacji niczym pizzę. Proces był skomplikowany, ale w praktyce obcy dostawca pojawiał się z “towarem”, który miał być remedium na głód firmy. Proces edukacyjny - co musisz wiedzieć?

Wszystkie prawa zastrzeżone

Nowe szkolenie

close-link

Newsletter

Zapisz się do newslettera

- otrzymuj informacje o aktualnych

wydarzeniach i promocjach!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
Wkrótce się skontaktujemy.

close-link
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij