Wywiady

Postępowanie uproszczone. Uwagi prawnoporównawcze.

Postępowanie uproszczone. Przykładem  uproszczenia  postępowania  administracyjnego  są rozwiązania wprowadzone w czeskim Kodeksie postępowania administracyjnego. Sprawdź co musisz wiedzieć na temat: "postępowanie uproszczone"?

Inspiruj, angażuj i buduj środowisko do samodzielnej nauki

Jak promować szkolenia e-learningowe w organizacji? Szkolenie e-learningowe - co musisz wiedzieć?

Podmioty postępowania administracyjnego w sprawie pomocy społecznej

Najważniejszymi elementami postępowania administracyjnego są organ i strona. Rozpoczęcie postępowania wymaga ustalenia zdolności organu do rozpoznania i rozstrzygnięcia określonej sprawy. Podmioty postępowania administracyjnego - co musisz wiedzieć?

Co musisz wiedzieć, jeśli angażujesz pracowników w proces edukacyjny

Jak angażować w proces edukacyjny? Do niedawna wiedzę dostarczano do organizacji niczym pizzę. Proces był skomplikowany, ale w praktyce obcy dostawca pojawiał się z “towarem”, który miał być remedium na głód firmy. Proces edukacyjny - co musisz wiedzieć?

Nowe technologie i prawo międzynarodowe prywatne

Prawo międzynarodowe prywatne a nowe technologie! Dynamiczny rozwój nowych technologii zwiększa znaczenie prawa prywatnego międzynarodowego. Dowodem na to jest bogate orzecznictwo sądowe. Jakie problemy prawa prywatnego międzynarodowego spotykamy?

Jak ogłosić upadłość konsumencką?

Jak ogłosić upadłość konsumencką? Upadłość konsumencka to instytucja, która zakorzeniła się na dobre w polskiej rzeczywistości, nie tylko prawnej ale co znamienne ekonomicznej.

Technologia wspierająca nauczanie osób niepełnosprawnych

Nauczanie osób niepełnosprawnych - jakich technologi użyć? Rozpoznawanie mowy. Uproszczenie treści. Automatyczne opisywanie zdjęć. Zamiana tekstu na obrazy. Jak wygląda nauczanie osób niepełnosprawnych? 

Optymalizacja windykacji – potrzebna od zaraz!

Optymalizacja windykacji? Potrzebna od zaraz? Wybierz narzędzia windykacyjne i zasoby, ustal plan realizacji i… działaj? Skuteczna windykacja należności jest możliwa! Zmiany w windykacji są proste - spróbuj od zaraz. Zapoznaj się z artykułem Joanny z firmy vSoft.

Ryzyko kredytowe. O niewypłacalności kontrahenta i bankructwie przedsiębiorstw

Przewidzieć niewyspłacalnośc kontrahenta: Mission Possible?

Wszystkie prawa zastrzeżone

Nowe szkolenie

close-link
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij