E-learning na podstawie STORYLINE 3

Warsztat jest oparty na popularnym narzędziu do tworzenia szkoleń wirtualnych: Articulate Storyline 3. W ciągu dwóch dni każdy z uczestników stworzy swoje szkolenie przechodząc przez podstawowe funkcje programu Articulate Storyline 3. Warsztat będzie wspierany licznymi ćwiczeniami i wiedzą w zakresie metodologii i andragogiki. Uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć przyjazne dla odbiorców szkolenia nie poświęcając na to wielu godzin pracy. Wspólnie przygotujemy plik startowy na podstawie, którego każdy uczestnik będzie mógł tworzyć inne szkolenia w przyszłości. Warsztat poprowadzi dwóch trenerów a liczba uczestników jest ograniczona do maksimum 15 osób, dzięki czemu każdy otrzyma odpowiedź i indywidualne wskazówki.

Szkolenie 2 dniowe

Ilość osób: do 15 osób

8-9 STYCZNIA 2019

Warszawa, WARSAW TRADE TOWER

ul. Chłodna 51

Profil uczestnika

Dla każdego kto pracuje w dziale szkoleń i stoi przed wyborem ścieżki dalszego rozwoju w zakresie szkoleń, ale także dla początkujących freelancerów. „Świat e-learningu” stale się rozrasta a szkolenia wirtualne wypierają tradycyjne formy stacjonarne. Warsztat adresujemy do wszystkich, którzy chcą tworzyć efektywne e-szkolenia i pragną zwiększyć umiejętności korzystania z Articulate Storyline 3.

Korzyści dla uczestnika:

  • zweryfikuje dotychczasową wiedzę i umiejętności
  • pozna program Articulate Storyline 3 i nauczy się korzystać z podstawowych funkcji
  • pozna zagadnienia z zakresu metodyki e-learning i andragogiki
  • dobierze odpowiednią metodykę do zakresu co zwiększy skuteczność nauki odbiorców szkolenia
  • będzie potrafił stworzyć swoje pierwsze e-szkolenie
  • indywidualne wsparcie 2 trenerów w trakcie szkolenia i po nim

Cena netto

1895 PLN+23% VAT / 1 os.

przy rejestracji do 23 listopada

2395 PLN+23% VAT / 1 os.

przy rejestracji do 14 grudnia

2795 PLN+23% VAT / 1 os.

przy rejestracji po 14 grudnia

 

 

Marta Burda – Styś

Aktualnie pracuję na stanowisku Eksperta ds. e-learningu w Alior Banku, co oznacza nie tylko prace stricte deweloperskie, ale też współpracę z ekspertami merytorycznymi, tworzenie koncepcji graficznych, i nie tylko. Podczas tworzenia e-szkolenia staram się dać upust moim pedagogicznym zapędom, w końcu z wykształcenia jestem anglistką (a to zobowiązuje!). W szkolnictwie tradycyjnym nie wyszło, ale dzięki temu mogę pokazywać rzeszom ludzi, że e-learning nie gryzie. Sama znajomość narzędzia nie spowoduje, że człowiek od razu zostanie dobrym e-learningowcem. Znajomość zagadnień z obszaru metodyki e-szkoleń oraz andragogiki są kluczowe, aby sprostać wymaganiom dzisiejszego użytkownika. I właśnie to będę się starała przekazać podczas szkolenia.

 

 

 

Karol Kłyciński

Z branżą e-szkoleniową jestem związany od 2009 r. Pracowałem zarówno po stronie firmy e-szkoleniowej jak i po stronie klienta. Aktualnie zarządzam zespołem szkoleń elektronicznych w Alior Banku, który zajmuje się projektowaniem i budową e-szkoleń. Moje motto: „Robimy jakość, a nie jakoś”. Stawiam na nowe technologie i narzędzia.

 

Magdalena Muszyńska

tel. 799 896 619

e-mail: magdalena.muszynska@practicalevents.pl

Cena netto

1895 PLN+23% VAT / 1 os.

przy rejestracji do 23 listopada

2395 PLN+23% VAT / 1 os.

przy rejestracji do 14 grudnia

2795 PLN+23% VAT / 1 os.

przy rejestracji po 14 grudnia